Nöro Aktivite | Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi

Nöro Aktivite | Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi

Seyitgazi, Seyyid Burhanettin Blv. Yanyolu No:45, 38050 Melikgazi/Kayseri, Türkiye

Dikkatle ilişkili bozukluklar, bireyin odaklanma, dikkat etme ve dürtüsel davranışları kontrol etme yeteneğini etkileyen bir grup durumdur. Dikkatle ilgili en yaygın bozukluklardan bazıları Dikkat Eksikliği Bozukluğu (ADD), Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), hiperaktivite ve dürtüselliktir.

DEHB en bilinen rahatsızlık olmakla birlikte, hiperaktivite ve dürtüsellik de dikkat ile ilgili bozukluğu olan bireylerde sık görülen semptomlardır. Bu koşullar bireyin günlük yaşamı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir, akademik ve profesyonel performansının yanı sıra kişisel ilişkilerini de etkileyebilir. Dikkatle ilgili bozuklukların farklı türlerini anlamak, doğru tanı ve tedavi için çok önemlidir.

Dikkatle ilgili bozuklukların belirtileri, kişiye ve bozukluğun türüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Türkiye’de bir çok bölgede hizmet veren Nöro Aktive, Genel olarak Kayseri odaklanma, Kayseri dikkat dağınıklığı, İzmir dehb, İzmir disleksi gibi hizmetleri deneyimle ekibiyle sunmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.