Novar Poliklinikleri | Güzelliğin Adresi

Novar Poliklinikleri | Güzelliğin Adresi

Adalet, Haydar Aliyev Cd. No:61, 35520, 35530 Bayraklı/İzmir, Türkiye
538 görüntüleme

Cildinizle Barışmanın Adresi
Novar Poliklinikleri 15 yılı aşkın süreden beri İzmirlilere her türlü sağlık hizmeti konusunda yardımcı olmaktadır. Novar Polikliniklerinde verilen hizmetlerde cilt bakımı, leke tedavisi, epilasyon gibi hizmetler öne çıkmaktadır. Kişisel bakımına önem veren, sahip olduğu genç ruhu bedenine de yansıtan çok sayıda İzmirli Novar Polikliniklerinde cilt bakım hizmetlerine başvurmaktadır.

İstenmeyen Tüylerden Kolayca Kurtulun
Vücutlarında çıkan istenmeyen tüyler hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça rahatsızlık vericidir. Bu tüyler kötü görüntüye neden olduğu gibi bakteri oluşumuna da zemin hazırlayabilmektedir. Bakteriler, vücudun tüylü bölgelerinde kendilerine kolaylıkla yaşam alanı bularak kötü kokular yayılmasına neden olmaktadır. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak epilasyon yöntemiyle kurtulmak mümkündür. Bu yöntem sayesinde hem temiz hem de sağlıklı bir vücuda sahip olunabilmektedir.

Genç Görünmek Mümkün
Dış görünüşüne önem veren pek çok İzmirli Novar Polikliniklerine giderek; cilt germe, leke tedavisi, akne tedavisi, kilo verme, çatlak ve selülit tedavisi gibi hizmetlere başvurmaktadır. Novar Polikliniklerinde uygulanan güzellik operasyonlarında son teknoloji kullanılmaktadır. Çağın getirdiği bütün teknolojik yenilikler, Novar Polikliniklerin dinamikliği sayesinde İzmirlilerin hizmetine sunulmaktadır.

Dudaklarınızı Dolgunlaştırın
Son yıllarda İzmirlilerin Novar Polikliniklerinde en fazla başvurduğu hizmetlerin başında dudak doldurma operasyonu gelmektedir. Novar Polikliniklerinin uzman hekimleri kişinin vücut ve dudak yapısına göre en uygun dolgu yöntemini belirlemekte ve sonrasında operasyon işlemine geçilmektedir. Kısa süre içerisinde kişi istediği dolgun dudak görüntüsüne kavuşabilmektedir.

Zayıflamak İçin Doğru Adres
Novar Poliklinikleri zayıflama ve bölgesel incelme konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Kişinin vücut yapısına ve yağ dengesine göre en doğru tedavi yöntemleri belirlenmektedir. Kilo vermek kadar kilo almak da ayrı bir sorundur. Novar Poliklinikleri kilo alma konusunda da İzmirlilere yardımcı olmaktadır. Sağlıklı bir zayıflama beden sağlının korunması açısından önemlidir.

Saçsızlık Kader Değil
30 yaş ve üzeri erkeklerin en önemli sorunlarının başında bölgesel saç dökülmesi gelmektedir. Novar Polikliniklerinde uygulanan saç ekim yöntemleri sayesinde büyük başarı elde edilmektedir. Üstelik kişinin alın yapısına göre özel olarak yapılan saç tasarımları sayesinde tamamen doğal bir görünüm elde edilmektedir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.