+90 332 397 00 54

Karatay / Konya


2102-1-2013-05-20568251.jpg

1998 yılında kurulan ve 6000m2 kapalı alanda faaliyetini sürdüren firmamız- NRSP Otomotiv San Tic Ltd Şti , hafif ticari araçlar, ağır vasıta araçlar, iş makineleri için bijon ve somun üretimini kendi kalite yönetim sistemi altında, birinci sınıf hammaddeler ile gerekli DIN normları çerçevesinde üretmektedir.
Kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlar ile sunabilmeyi hedef edinen firmamız, MERCEDES, MAN, SCANIA, FORD, RENAULT, DAF, FIAT, VOLVO, CHYRSLER, MITSUBISHI, ISUZU, IVECO, BMC-FATIH, KAMAZ, IKARUS, BPW, ROR, SAF, FRUEHAUF marka araçlar için bijon ve somun üretimi yapmaktadır.

Vizyonumuz;

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sektörde güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak.

Misyonumuz;

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Kalite Politikamız;
Kurumsal Kimliği doğrultusunda oluşturduğu güven ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan kalitesinin sürekliliğini sağlamayı ilke edinen NRSP Otomotiv , Kalite Yönetim Sistemi ile ulusal ve uluslararası platformlarda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemektedir.

AR-GE odaklı Kalite anlayışını benimseyen NRSP Otomotiv:
Müşteri Memnuniyetini
Sürekli Gelişimi
Verimliliği Artırmayı
Devamlı Eğitimi
Üründe Kaliteyi
Tüm Çalışanların Katılımını
kalite politikası olarak belirlemiş ve bu politikaları yaşam şekli olarak benimsemiştir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 332 397 00 54
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
AdresKaratay / Konya
Sektör,
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.