Nur Kurye

Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ata - 3 Plaza, 34758 Ataşehir İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Nur kurye Dağıtım Hizmetleri 10 yıllık bir tecrübenin ardından Kurye sektörünün ihtiyaçlarını gidermek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere uzman bir kadronun birleşmesi ile faaliyetine başlamıştır..

Nur Kurye İstanbul’da kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin saygın kuruluşlarındandır 2006 yılından bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerde sektöre damgasını vuran Nur Kurye pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.

Nur kurye”güven” duygusu olmaksızın, sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez! Hergün onbinlerce kişiye güler yüzle “merhaba” diyen özel eğitimli ve deneyimli personeliyle;İmzalı Dağıtım’da “imza” karşılığı, Teyitli İmzasız Dağıtım’da ad-soyad alarak, İmzasız Dağıtım’da ise kayıt almadan “imzasız” olarak teslimatlarını gerçekleştirir. İmza alınan dağıtımlarda, “ayrıntılı raporlama” verir. Kaliteli hizmetin müşteri memnuniyetini de hedef aldığını bilen KURYE Müşteri Temsilcileri aracılığıyla, gün boyu gönderiler ile ilgili müşterilerden gelen tüm bilgi taleplerini en kısa sürede cevaplandırır.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle