Nurem İnşaat AŞ

Meriç Mahallesi, Nurem insaat, 5748. Sokak, Bornova İzmir
(0/5)
Açıklama

1992 yılında kurulan NUREM İnşaat A.Ş.
Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kurumsal süreklilik ilkesi ile yoluna devam eden NUREM’in endüstriyel yapılar, konut, ofis, site, residans ve sosyal tesisler vb. birçok yapıda imzası bulunmaktadır.

NUREM İnşaat A.Ş. konvasiyonel , çelik kontrüksiyon ve prefabrik sistem birçok yapıyı teknolojik, mühendislik ve mimarlık çözümleri ile anahtar teslim şekilde gerçekleştirmektedir. Sürekli hizmet anlayışı, ekonomik ve estetik çözümler ile yoluna devam eden NUREM her geçen gün genişleyen tecrübeli ekip yapısıyla kısa sürede kurumsal seviyeye ulaşmıştır. Her işe bir proje gözüyle bakan anlayışımız, tüm işlerimizde proje yönetimi temel ilkelerini uygulayan takım ruhu ile tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır. NUREM tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı, adil ve hızlı olmayı benimsemiştir.

Ülkemiz genelinde kurumsallaşan kalite ve hizmet politikamız ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistem sertifikası ve OHSAS 18001 : 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikaları ile taçlandırılmıştır. Nurem değişen piyasa koşulları ve buna bağlı gereklilikleri yakından takip ederek, yenileşmeye açık şekilde, müşteri taleplerini en mükemmel biçimde gerçekleştiriyor olmanın başarıda en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.

Hedefimiz, müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına ilkesel yaklaşımımız ile değer katmak ve değer yaratmaktır.

www.youtube.com/watch?v=yAvk_reebHc

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum