Nurtaş Cam | Dekoratif Cam Sistemleri

Nurtaş Cam | Dekoratif Cam Sistemleri

Horozluhan Mh., Aksu Sokak 2-60, 42000 Konya/Konya, Turkey
1,634 görüntüleme

NURTAŞ CAM; Dekoratif cam sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızda; desenli cam, desenli kumlu cam, Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra, dekoratif ayna, oyma ayna, cam yönlendirme, cam tabelaları gibi sanatsal cam ürünleri konusunda hizmet verilmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “Nurtaş Cam” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürünlerimiz; konutlarda, işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde, ibadethanelerde, resmi dairelerde ve deniz taşıtlarında görmeniz mümkündür. Camın ışık ve renkle uyumunun ahenkle dansını, sizlerin zevk ve isteklerine göre, vitray sanatı ile çok çeşitli alanlarda görmeniz için bizi ziyaret etmenizi öneririz.

Işık cam ve sanatın birleşimi, kullanılan camlar ve tekniği ile çok farklı kapı, pencere, pano, aplik, tiffany vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif cam ve ayna çalışmalarıyla iç ve dış tüm mekanlara uygulama yapılmaktadır.

Çalışmalarımızı özel siparişle, sizlerin zevkine ve isteğinize göre tasarlayıp, sizi ve mekanlarınızı özel kılıyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.