+90 332 2358888

Horozluhan Mh., Aksu Sokak 2-60, 42000 Konya/Konya, Turkey


konya-dekorlu-cam.jpg

NURTAŞ CAM; Dekoratif cam sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızda; desenli cam, desenli kumlu cam, Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra, dekoratif ayna, oyma ayna, cam yönlendirme, cam tabelaları gibi sanatsal cam ürünleri konusunda hizmet verilmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “Nurtaş Cam” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürünlerimiz; konutlarda, işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde, ibadethanelerde, resmi dairelerde ve deniz taşıtlarında görmeniz mümkündür. Camın ışık ve renkle uyumunun ahenkle dansını, sizlerin zevk ve isteklerine göre, vitray sanatı ile çok çeşitli alanlarda görmeniz için bizi ziyaret etmenizi öneririz.

Işık cam ve sanatın birleşimi, kullanılan camlar ve tekniği ile çok farklı kapı, pencere, pano, aplik, tiffany vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif cam ve ayna çalışmalarıyla iç ve dış tüm mekanlara uygulama yapılmaktadır.

Çalışmalarımızı özel siparişle, sizlerin zevkine ve isteğinize göre tasarlayıp, sizi ve mekanlarınızı özel kılıyoruz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 332 2358888
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 459 km
AdresHorozluhan Mh., Aksu Sokak 2-60, 42000 Konya/Konya, Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.