Oblak İthalat İhracat ve Danismanlik Hizmetleri

Oblak İthalat İhracat ve Danismanlik Hizmetleri

Kartaltepe Mah. Hayırlı Cad. Yalçın Sok. No:18 Küçükçekmece İstanbul

Oblak İthalat-İhracat ve Danışmanlık Şirketi (Oblak Corporation), 1975 yılından beri İstanbul-Türkiye merkezli olarak ticari faaliyetlerini sürdüren Fentes Isı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi bünyesinde ticari hayatına başlamıştır.

39 yıllık ticari birikimiyle Türkiye ve dünya pazarında önemli bir marka değerine sahip Fentes Isı Sistemleri bu birikiminden yola çıkarak sektör çeşitliliğini artırma ve farklı sektörlerde markalar geliştirme kararı almıştır. Bu karar sonrasında doğan ve 2013 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Oblak Corporation sektöründe öncü, bilinir ve güvenilir bir marka olma vizyonunu kurumsal ilkeleri arasına taşımıştır. Faaliyetlerini ihracat ve ithalat modelli gerçekleştiren Oblak Corporation ilk olarak Balkanlarda Bosna Hersek, Sırbistan, Hırvatistan ve Karadağ gibi ülkelere odaklanmış, gıda, hijyen ve elektronik gibi geniş ürün gamıyla bu ülkelerde faaliyetlerine başlamıştır.

Kısa sürede elde ettiği pazar başarısı sayesinde Avrupa’nın geneli ve diğer kıtalarda ticari faaliyetleri genişletmeyi hedefleyen Oblak Corporation gerekli tüm altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.