+90 322 394 36 92

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Acıdere Osb/Sarıçam/AdanaOğuz Gıda, içecek sektöründe iyi tanınan ve sürekli büyüyen bir firma. Yakın zamanda televizyon ekranlarımızda sempatik ayı karakteriyle arz-ı endam eden Black Bruin, basılı ve dijital mecrada sıkça karşılaştığımız Daren, Oğuz Gıda’nın en popüler markaları.

Adana, Sakarya ve Bolu’da olmak üzere üç fabrikasında üretimlerini gerçekleştiren Oğuz Gıda, Adana fabrikalarında kendi meyvelerini işleyerek meyve suyu ve gazlı içecek, Sakarya fabrikasında meyve suyu, gazlı içecek, süt, ice tea, limonata ve enerji içeceği üretimi yapıyor. Bolu fabrikasında ise meyveli ve sade maden suyu üretimi gerçekleştiriyor.

Meyve suyu ve gazlı içecek üretiminin yanı sıra Daren Ice Tea ve Black Bruin enerji içeceği üretimiyle ürün portföyünü sürekli genişleten Oğuz Gıda, şu anda Türkiye’nin en büyük 10 içecek üreticisi arasında yer alıyor.

Oguz Gida A.S.. started to producing fruit juice in Adana Haci Sabanci Organized industrial Zone in 1997 with tetrapack filling machines. In 2010 we continue our production with our second manufacturer plant in Sakarya. Today we have 4 manufacturer plant in Turkey. We produce Juices, Fruit nectars (Tetrapack, Can), Mineral waters (Glass), Energy Drinks (Can, Pet), Carbonated drinks ( Can, Pet).Our Brands are Daren, Juss, Blackbruin, Webs, Sodabant, Bani, Oguzgold, Meyvit, Saki, Fresso and We export 65 country in the world. If you want to be our distributor contact with us. Not only good price , also for best quality. Our web pages : www.juss.com.tr www.daren.com.tr www.blackbruin.com.trWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 322 394 36 92
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAdana
Mesafe: 726 km
AdresHacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Acıdere Osb/Sarıçam/Adana
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.