Okka Grup Tesis Yönetim Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi No:78, Kağıthane İstanbul
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

İlaçlama şirketi olarak 2009 yılında böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele konusunda ve aynı zamanda ilaçlama ile ilgili ilaç, ilaçlama malzemeleri gibi ürünlerin satışı ve hizmeti olmak üzere profesyonel bir kadroyla hizmetlerimize başladık.

Bilindiği gibi tüm dünyada haşere ve kemirgenler ile mücadelenin önemi her geçen gün artmaktadır. Artık ilkel yöntemlerle böcek ve kemirgen yakalamak yerine daha modern ve kalıcı, kesin çözümler sağlayan modern teknolojiler kullanılmaktadır.

Haşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçlar ve ilaçlama aletleri de sürekli olarak yenilenmektedir ve daha etkili hale getirilmektedir. Bunların hizmeti ve malzeme temini için profesyonel hizmet sunmaktayız,

Günlük yaşantımızın her alanında hijyene fazlasıyla önem verdiğimiz, Özellikle gıda sektörü başta olmak üzere diğer alanlarda da hijyen kesinlikle firmamız adına ön planda tutulmaktadır.

Şirketimiz 2010 yılından itibaren haşere ve böcek ilaçlama malzemeleriniz satışının yanı sıra grup firmamızın bünyesine test ve ölçü aletlerinin satışını sunmaya başlamıştır.

Özel sektör ve kamu sektöründe üretim ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan firmalar ile Eğitim ve Araştırma Kurumlarının test ve ölçüm cihazları ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız. Bir çok sektörde ;

Hizmetlerimiz:

– Haşere İlaçlama
– Dezenfekte Hizmeti
– Temizlik Hizmeti
– Havuz Bakım Hizmetleri
– Peyzaj Bakım İşleri
– Kalite Kontrol
– Ar-Ge
– Teknik Bakım
– Çevre
– İş Güvenliği Malzemeleri Satışı

ile ilgili çok farklı amaçlarına uygun sistemler ve problemlere grup firmalarımız desteği ile çözümler sunmaktayız.

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle