Oley Tıbbi Ürünler

Oley Tıbbi Ürünler

Cankurtaran Mh., Kennedy Caddesi, 34200 Fatih/İstanbul, Türkiye
1,249 görüntüleme

Firmamız satışını yapmış olduğu İXXİR X-RAY MARKA RADYASYON KORUYUCU Önlükleri belirli periyodik testlere tabi tutmaktadır. Yapmış olduğu bu değerlendirme ve testlerde sizleri daha iyi ve güvenli korumayı hedeflemektedir. Kalite politikamızda önceliğimiz kişilerin radyasyona karşı etkin bir şekilde korunmasıdır. Bu hedefimiz doğrultusunda sürekli güncel kalarak , sizlere daha iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu hedeflerimiz doğrultusunda firmamız çeşitli uluslararası ve ulusal firmalar tarafından belgelendirilmiştir. Üretimini kapmış olduğumuz Radyasyon Koruyucu ürünelerimiz Avrupa Standartları , Uluslarasarı Normlar ve Kişisel Koruyucu Yönetmeliği doğrultusunnda üretilmektedir.

Firmamızda satılan her ürün , ÜRETİM VE FABRİKASYON HATALARINA KARŞI 2 YIL GARANTİLİDİR. Çünkü, biz sizler için çalışıyoruz. Ve sizin güveninize layık olmak için yaptığımız her işimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz.

Firmamızı Belgelendiren Kuruluşlar ve Belgelerimiz :

CE UYGUNLUK
CE İşareti, “Avrupa Normlarına Uygunluk” anlamına gelen “Conformité Européenne” sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. CE İşareti, Avrupa Birliği’nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yakla-şım Politikası kapsa-mında hazırlanan bir kısım Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan ürünlerle ilgili olup, ürünlerin AB’nin ilgili direktiflerindeki temel gereklere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösteren bir birlik işaretidir.

CE İşareti, tüketiciye bir kalite güvencesi sağlamaz, yalnızca ürünün, asgari güvenlik koşullarına sahip olduğunu gösterir.

CE işareti ürünün AB teknik mevzuatına uygunluğunu belirten resmi bir işarettir. İxxir X-Ray Radiation Protection olarak ürünlerimizin kaliteleri ile CE1024 uygunluğumuz bulunmaktadır.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

ISO “International Organization for Standardization” kısaltmasıdır ve uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu kalite yönetim standardını simgeler.ISO 9001 Belgesi, etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir.

ISO 9001:2008: ISO 9000 Standardı, her yıl ISO tarafından gözden geçirilmekte ve uygulayıcıların görüşleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli revizyonlar yapılarak yeniden yayınlanmaktadır. 2000 rakamı, bu revizyonun 2008 yılında yapılıp, yayınlandığını gösterir versiyon tarihidir.

Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler San. Tic. Ltd. Şti. olarak ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikasına sahip bulunmaktayız.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.