Öncel CNC Makine
tren

Öncel CNC Makine

Ataşehir Ferhat Paşa, 15. Sk. No:62, 34779 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye
546 görüntüleme

Faaliyetine 2011 yılında başlayan ÖNCEL CNC MAKİNE, kurulduğu günden bu yana ilke edindiği üstün kalite anlayışından taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Makine imalatı endüstrisine aktif olarak Strafor ve Stropiyer makineleri imalatı alanında hizmet vermekte olan firmamız, bu tecrübesini birlikte çalıştığı firmalara başarıyla yansıtmıştır.

CNC strafor kesim , söve kaplama, harç karıştırma, harç püskürtme, strafor baskı makinelerini bünyesinde üreten bir firmayız.

Öncel CNC Makine olarak müşteri odaklı, rekabet gücü yüksek, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarında güvenilir ve kaliteli ürünler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz. Elimizdeki maddi ve teknolojik kaynakları, müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde güvenli ve kaliteli hizmet sunma esasına uygun olarak kullanmaktayız.

Şirketimiz çalışan personele kalitenin sağlanmasında en önemli kaynağın insan olduğu bilinci ile yola çıkarak, her zaman ve en çok tercih edilen olabilmek için, planlı ve programlı çalışarak, en iyi hizmeti vermek kalite politikamızdır. ÖNCEL CNC MAKİNE sektöründe uluslararası kabul görmüş standartlarda makinelerini tasarlamak, geliştirmek, üretimini gerçekleştirmek, satmak, satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sağlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.