Ongur & Partners International Law Firm

Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Sokak, 78/5, Çankaya Ankara

Merhabalar,

Günümüzde karmaşık ve çok taraflı nitelik arz eden hukuki ilişkiler konusunda nitelikli, güvenilir ve çözüm odaklı hukuki hizmet gereksinimi hızla artmaktadır. Güvenilir hukuki stratejiler, dava, tahkim, uyuşmazlık çözümü ve her tür hukuki sürecin istikrarlı ve çözüm odaklı bir şekilde sonuç alınmasını sağlayan en önemli faktörlerden biridir.

Hukuk Büromuz 13 yıldan uzun süredir uluslararası çapta ve geniş bir müvekkil kitlesine ulusal ve uluslararası arenada hukuki hizmetler sağlamaktadır. Müvekkillerimiz arasında, yerli ve yabancı kişi, kurum ve şirketler ile, Türkiye’de yerli ve yabancı taraflarca hayata geçirilen seçkin projeler ve aynı zamanda Türkiye’de bulunan büyükelçilikler bulunmaktadır. Tecrübelerimiz sürecinde bizlere başvuran her bir müvekkilin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek etkin ve efektif hukuki stratejiler belirleyerek, müvekkillerimizin taraf olduğu dava ya da tahkim süreçlerinde hedef odaklı çalışmaların sonuçlarını almaktan mutluluk duyuyoruz.

ONGUR&PARTNERS, bünyesinde bulunan New York, Londra ve İtalya Barolarına kayıtlı hukuk danışmanlarının sağladığı network sayesinde Türk müvekkillerin yurt dışında ihtiyaç duydukları hukuki hizmetler konusunda da uluslararası standartlarda hizmet gereksinimini karşılamayı hedefler.

Temel çalışma alanlarımız aşağıda belirtmiş olmakla birlikte daha detaylı bilgi için e-posta ya da telefon yoluyla bilgi taleplerinizi en kısa sürede cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileklerimizle,
Avukat Arzu ONGUR L.LM
Yönetici Ortak

Tahkim/Alternatif Uyuşmazlık Çözümü
Yatırım Hukuku
Enerji, Petrol, Doğal Gaz ve Tabii Kaynaklar Hukuku
Fikri Mülkiyet Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
USA/UK/İtalya /Dubai Şirket Kuruluşları
Ticaret/Şirketler Hukuku
Uluslararası Hukuk
Ekonomi Hukuku
İdare Hukuku
Kamu İhale Hukuku
Hukuk Davaları
İnşaat Hukuku
Rekabet Hukuku
Sigorta Hukuku
Deniz Ticaret Hukuku
Çevre Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Savunma Hukuku
Tazminatlar
İş Hukuku
Borçlar Hukuku


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle