+90 216 446 03 13

Onsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., İstanbulOnsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti. 10 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Firmaların sunucu, kişisel bilgisayar, çevre birimleri, ağ sistemleri, işletim sistemleri, ofis yazılımları, anti-virus yazılımları, ticari yazılımlar, güvenlik çözümleri, internet çözümleri, yapısal kablolama, ups sistemi gibi sistemler olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Onsa Bilgisayar, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.

Onsa Bilgisayar, üstlenmiş olduğu görevlerde, ayrıntılarda kaybolmayan ancak ayrıntıların da önemli olduğunun farkında olan bir yaklaşım sergilemektedir. Sürekli gelişim ve ilerlemeyi, ilerlemek için de çalışanların sürekli eğitilmesini, şirketimizin temel politikası olarak benimsemiştir.

Onsa Bilgisayar, Müşterilerimizle Yıllık Bakım Anlaşmaları yaparak teknoloji danışmanlığını üstlenmiştir. Bakım süreçlerinde Sistem performans kontrolleri, Yedekleme ile ilgili özverili çalışmaları, Logo, Dia Muhasebe yazılımları çözümleri ve sorun çıkartacak problemleri anında çözüme ulaştırmayı hedefler.

Firmanıza özel çözümler üreten, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, destek ve danışmanlık ekibimizle hizmetinizdeyiz…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 446 03 13
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 32 km
AdresOnsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., İstanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.