Op. Dr. Uğur Özgür | Burun Estetiği, Vertigo, Medikal Estetik

Op. Dr. Uğur Özgür | Burun Estetiği, Vertigo, Medikal Estetik

Saadetdere, 109. Sk. 15 A, 34513 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul, Türkiye
287 görüntüleme

Op Dr Uğur Özgür Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu ve KBB baş boyun cerrahisi uzmanıdır. 30 yıllık meslek hayatına çok sayıda ameliyat tedavi ve bilimsel çalışma sığdırmıştır. Özel üniversitelerde hocalık ve bölüm başkanlıkları görevlerinde bulunmuştur. Özellikle VERTİGO baş dönmesi hastalıkları üzerine yaptığı çalışmaları ile tanınmıştır. Doğu Karadeniz bölgesinin ilk vertigo ünitesini kurmuş ve pek çok hastanın şifasına vesile olmuştur.

İstanbulda da aynı alanda bir klinik kurmuş, Nişantaşı kliniğinde vertigo rinoplasti ve medikal estetik uygulamalar yapmaktadır.

Dr Uğur Özgür yurtdışı ve yurt içi pek çok eğitim kongre ve konferanslara katılarak kendisini sürekli geliştirmiş, bilgi ve becerisini artırmıştır. Ayrıca elde ettiği bilgi ve tecrübeleri de meslektaşları ve öğrencileriyle de paylaşarak bilimin gelişmesine ve yayılmasına katkıda bulunmuştur.

İstanbul ve Trabzondaki 2 klinikte de faaliyetlerine devam eden Dr Uğur Özgür özellikle vertigo tedavisi, burun estetiği, dolgu, botox, sağlıklı yaşam zayıflama ünitesi ve ozon terapileri ile hastalarına şifa dağıtmaktadır.


Vimeo

Videoyu yükleyerek Vimeo'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.