Optifabrik Gözlük Sanayi

150 EVLER MAH TÜRKEL MİNİBAŞ CAD.12. SOK UĞUR SAN SİTESİ A1 No:7 Ayvalık, Balıkesir

Optifabrik Gözlük Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ayvalık/ Balıkesir’de konuşlu bulunan ve modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde optik ve güneş gözlüğü kategorilerinde metal ve plastik çerçeve üzerine üretim yapmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan, pazarın talep ve beklentilerini hızla tespit ederek üretim alışkanlıklarını pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlayabilen işletmemiz; ürettiği tüm ürünlerin sevilerek ve beğenilerek kullanıldığını görmekten mutluluk duymaktadır.

Ürün tasarımlarında yenilikçiliği ön plana çıkarmayı ve trendleri yakalamayı, üretimde kalite unsurunu, çalışma ortamında insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı prensip edinmiş, durmaksızın büyümeyi ve uluslararası pazarlarda aranılır bir tedarikçi olmayı hedefleyen bir şirket olan Optifabrik bu prensip ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarını büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.

Günlük hayatta kullanmaktan keyif alacağınız şık, zarif, estetik ve aynı zamanda kullanımı ergonomik olan gözlük kolleksiyonlarımız ile sektörün taleplerine duyarlı bir üretim politikası ve memnuniyetinizi esas alan bir anlayış ile siz değerli müşterilemizin hizmetindeyiz.


Facebook
Instagram
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle