Organika Gıda

Organika Gıda

Şahintepe Mh., Eski İstanbul Caddesi No:178, 34306 Istanbul/Istanbul, Türkei

Günümüzde tarımsal üretimde kullanılan kimyasal ilaçların olumsuz etkilerinin toplum sağlığı ve ekolojik sistem üzerindeki zararları artarak kendini hissettirmeye başlamıştır. Firmamızın en büyük amacı; sağlıklı ve nitelikli beslenme ihtiyaçlarına cevap vermek, aynı zamanda doğal dengenin korunmasına katkıda bulunmaktır.

ORGANİKA GIDA, kaliteli ürün ve hizmetleri ile Türk organik tarım üretiminde güvence simgesidir. Organika’nın ürünleri çevre kirliliğinden uzak alanlarda, herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan özenle yetiştirilir. Bahçeden sizlere ulaşıncaya kadar ürünlerin geçirdikleri tüm aşamalar titizlikle hazırlanmakta ve kontrol edilmektedir.

Şirket prensibimiz, kaliteli ürünle tüketiciyi buluşturmak ve özlenen eski-sağlıklı tatları yeniden sofralarına dahil etmelerini sağlamaktır. Ana ürünümüz olan “ Organik Gün Kurusu Kayısı” nın yanısıra tüm kayısı ürünleri, yaş ve kuru meyve – sebze çeşitleri; özellikle kiraz, vişne, elma, armut, ceviz, her çeşit bakliyat ve hububat, üzüm ve dut pekmezleri ürün yelpazemiz içerisindedir.

Akredite kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikasyon işlemi gerçekleşen tamamen doğal ürünlerimizle tüm Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Ortadoğu’da private label ve bulk packaging çalışmalarımızla yer almaktayız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.