+90 312 230 56 61

Kızılay Mh. Sümer-1 Sk No:7 06430 Ankara TurkeyAnkara’da 2009 yılından beri web tasarım, e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve marka tescil hizmetleri vermekte olan Orion Ajans mennun müşteri hizmet anlayışı ile kendi sektöründe öncü bir reklam ajansı olma yolunda emin adımlara ilerlemektedir.

Müşteri ihtiyaçlarını iyi dinleyerek başarılı bir şekilde analiz yaptıktan sonra sektöründe çizgi üstü ekibi ile markalara güç katmayı hedeflemektedir. Giderek artan reklabet ortamında mobil ve tablet uyumlu responsive web tasarımlar ile müşterilerini rakipleri önünde bir adım öne geçiren Orion Ajans Başkent Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet öncesi vermiş olduğu desteğini hizmet sonrasında da devam ettiren Orion Ajans Ankara Web Tasarım firmaları arasında kendini ispatlamış bir reklam ajansıdır. Mobil ve Web uygulamaları ile teknik desteğini müşterisinden hiç esirgemeyen ajans müşterisini iyi dinleyen ve derdini anlayarak pratik çözümler üreten bir çagrı merkezide mevcut.

Son dönemde markaların çok önem verdiği sosyal medya için özel bir sosyal medya yönetim ekibi kuran Orion Ajans çalıştığı markaları müşterisini sektöründe ona uygun sosyal medya platformlarında zirveye taşıyarak Ankara Sosyal Medya Ajansları arasında başarıları ile yerini almıştır.

Kısacası hedefinde kaliteli hizmet olan marka sahiplerinin Orion Ajans ile yolları bir gün mutlaka kesişeceği kesin.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 230 56 61
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 349 km
AdresKızılay Mh. Sümer-1 Sk No:7 06430 Ankara Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.