+90 530 7776086

Eyüp İstanbulBirçok organizasyonda tercih edilen orkestra kiralama hizmeti içinde birçok alt dal barındırır. Bunlardan bazıları davul zurna kiralama, bando takımı kiralama, semazen kiralama, dj kiralama, bayan dj kiralama, balkan bandosu kiralamadır. İstanbul orkestra kiralama olarak en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almak için 0(530) 777 60 86 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Organizasyonlarınızda DJ mi eksik? Daha fazla aramanıza gerek yok! Sizlere sunduğumuz dj hizmeti ile dj kiralama derdine son vereceksiniz. En uygun fiyatlardan, size özel tekliflerle sunduğumuz dj kiralama fiyatları ile şok olacaksınız. Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel dj hizmeti sizleri bekliyor. Bir telefon uzağınızdayız. Hemen arayın ayrıntılı bilgi alın.

Ayrıca en çok düğün organizasyonlarında ve gelin çıkarma hizmetinde tercih edilen davul zurna kiralama hizmetide vermekteyiz. Belirlediğiniz tarih ve zamanda ekibimiz organizasyon mekanında olur ve sizlere ne kaliteli performansı sunmaya başlar. Genel olarak hizmetlerimizi İstanbul içinde vermekteyiz. Fakat yurt dışı ve yurt içi tüm projelere açığız. Daha ayrıntılı bilgi için orkestra sitemizi ziyaret edebilir, hemen teklif al formunu doldurarak teklif alabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 530 7776086
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 6 km
AdresEyüp İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.