Oto Aksesuarcım

Derebahçe Mahallesi, Gümüşeşik Sokak No:3/1 İlkadım SAMSUN
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Oto Aksesuarcım (autoaksesuarcim.com) adıyla Nisan 2016 yılı itibari ile kurulan işletmemiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile kendini sürekli yenileyen ve gereksinimler dahilinde kendisini güncelleyerek profesyonelleşme adına sürekli mesafe kat eden bir kuruluştur.
Firmamız müşterilerine online yoldan profesyonel hizmet vermektedir. Web sitemize bağlı facebook, instagram ve youtube hesaplarımız aktif olarak kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak whatsapp kanalımız da mevcuttur. Bu iletişim kanallarımız aracılığı ile müşterilerimiz diledikleri an bizimle irtibat kurabilirler.

Oto Aksesuarcım ödeme konusunda da siz değerli müşterilerine çeşitli kolaylıklar ve alternatifler sunmaktadır. Sipariş ettiğiniz oto aksesuar ürününün ödemesini ürünü getiren kuryeye nakit olarak (kapıda ödeme) yapabileceğiniz gibi banka hesaplarımıza havalesuretiyle de ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz SSL sertifikasına sahip web sitemiz üzerinden kolayca ödeme yapabilirler. Firmamız gizlilik anlaşması prensiplerine harfiyen bağlıdır.

Firmamıza gelen siparişler onaylandıktan sonra hazırlanma aşamasına geçilir. Oto aksesuar siparişleriniz özenle hazırlandıktan sonra teslim edilmek üzere anlaşmalı kargo firmasına verilir. İlgili kargo firması ürününüzü en kısa sürede size ulaştırır.
Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet gösteren autoaksesuarcim.com, iade ve değişim konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Prosedürde belirtilen şartlar yerine getirildiği takdirde ürünlerin iade ve değişimi mümkündür.

Sizler de aracınız için gerekli olan her türlü iç dış aksesuar ve kişiye özel ürünü Türkiye’nin her yerinden kolayca sipariş edebilir, autoaksesuarcim.com güvencesiyle teslim alabilirsiniz.

Sosyal Medya
Twitter
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum