+90 212 210 00 54

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi, BeykozOto kurtarıcı şirketi olarak size her anlamda tam donanımlı şekilde oto kurtarma yol yardım ve çekici hizmetleri sağlıyoruz.

İşletmemiz 1993 senesinde İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup şuan itibari ile tüm Ülke genelinde yaygın biçimde hizmet vermektedir. Oto kurtarıcı oto çekici yol yardım ve oto kurtarmanın haricinde forklift kiralama ve kiralık forklift ayrıca vinç ve sepetli vinç hizmetleri ile ağır ticari kurtarma şehirler arası araç transferi yapıyoruz. Çalışanlarımızın profesyonel ve işi çok iyi bilerek yapmaları iş kazaları diye adlandırdığımız türden olaylar ile karşılaşmıyor tüm işlerimizi başarılı şekilde çalışarak yürütüyoruz. Biz hiç dur durak bilmeden günün her saatinde aktif olarak size özel hizmet anlayışı uygun ekonomik fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Oto kurtarıcı, Oto çekici, Yol yardım, Oto kurtarma, Kiralık forklift, Forklift kiralama, Vinç kiralama, Kiralık vinç isteklerinizi en kısa süre içerisinde cevaplıyor en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 210 00 54
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 13 km
AdresRüzgarlı Bahçe Mahallesi, Beykoz
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.