+90 532 440 43 26

Şirinevler Mh., D320, 09900 Nazilli/Aydın, TürkiyeÖz Kıl Çadır Web Sitesi Tanıtım Yazısı
Öz kıl çadır,kıl çadırı ve yörük çadırı imalatçısıdır. Kıl çadırın özelliklerinden yararlanarak bu çadır sistemini farklı alanlarda, bölgelerde ve farklı tasarımlarla yaşam alanlarında kurmuştur.

Öz Kıl Çadır ürünleri günümüzde birçok bölgede rastlayabildiğimiz ve oldukça farklı amaçlara hizmet eden çadır ürünleri arasında da yer almaktadır. Bahsettiğimiz ürünler birçok kişinin de ilgisini çeken ve görünüş açısından da ilginç bir özeliği de sahiptir. Kıl çadırı ürünleri Osmanlı yıllarından beri kullanılan ve yaz aylarında serin olması ve kış aylarında da sıcak tutması ve yağmur ve yağış geçirmemesi özellikleri ile bilinen korunma ve çadır ürünleri arasında yer almaktadır.

Biz Öz kıl çadır olarak Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde kıl çadırı kurulumu yaptık amacımız müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermek müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur.

Web sayfamızda kıl çadırın farklı çeşit ve kullanım alanları ile ilgili resimlerimiz vardır ve müşteri memnuniyeti biz öz kıl çadır olarak önemlidir para her zaman öncelik olarak müşteri ikinci olarak para söz konusudur.

Kıl Çadır Özellikleri:

– Yazın serin kışın sıcak tutar.
– Yapısal dokusu sayesinde yağmur ve kar geçirmez.
– Hava sirkulasyonu yarattığı için sağlıklıdır.
– Uzun süre ateş ile temas etmediği sürece yazmaz ve alev almaz.
– Dayanıklılığı sayesinde çok amaçlıdır her yere kurulabilir ve eskimeden uzun yıllar boyunca ilk gün gibi kalır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 440 43 26
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAydın
Mesafe: 349 km
AdresŞirinevler Mh., D320, 09900 Nazilli/Aydın, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.