Öz Şanlı Evden Eve Nakliyat

Öz Şanlı Evden Eve Nakliyat

Fevzi Çakmak Mh., Nil Caddesi No:91, 38010 Kayseri/Kayseri, Turkey
973 görüntüleme

Kayseri evdev eve nakliyat

Öz Şanlı evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe 10 senedir hizmet veren firmamız, siz müşterilerimize en uygun, kaliteli, ekonomik nakliye hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Prestij Nakliyat Ev Taşıma Ankara Biliyoruz ki günümüzde eşya almak bir ev kurmak oldukça zor ve maddi olarak da külfetlidir. Tabii ki bu kadar para harcanarak ve özenle seçilerek alınan eşyalarınızı yeni evinize de en sağlam ve bir çizik dahi olmadan taşıtmak istiyorsunuz.

Öz Şanlı evden eve nakliyat olarak bizler bunun bilincinde ve bu yükümlülüğü ve sorumluluğu alabilecek kapasitede bir firmayız. Eşyalarınız ekspertiz elemanımız tarafından yapılan tespit sonucunda eşyalarınızın kapasitesine uygun araç ayarlandıktan sonra personelimiz tarafından naylon ambalajlarla sarılarak ambalaj yapılır. Marangozumuz Tepe mobilyadan ayrılma bir personelimizdir. Yatak odası, vestiyer, kitaplık, beyaz eşyalar olmak üzere demonte hale getirilir. Sonrasında tüm eşyalarınız itina ile evden eve taşıma yapacak kamyonumuza istiflenerek yola çıkmak üzere hazırdır. Şehirler arası nakliyat işlerinizde Axa Sigorta poliçeniz araç çıkmadan sizlere teslim edilir ve araç yola çıkar. En kısa zamanda yeni evinize gelen aracımız yine eşyalarınızı yükleyen personelimiz tarafından oda oda dizayn edilerek monte edilmesi gereken eşyalarınız monte edilerek teslim edilir. Olası bir hasara karşı kontrol edildikten sonra eğer bir problem yoksa elemanlarımız ayrılır. Öz Şanlı Nakliyat olarak çalışma şeklimiz ve personelimizin sizlere yaklaşımı böyledir. Kaliteden ödün vermeden şehiriçi nakliyat Kayseri de sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Evden eve nakliye hizmetlerimizin yanısıra ofis, büro, iş yeri ve kurum taşımacılığı konusunda da hizmet vermekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.