Özbek Perde

Özbek Perde

Sokubaşı Mahallesi, Özbek Perde, Haydar Özalp Caddesi, Bor Niğde
678 görüntüleme

Mekanları Güzelleştiren Yenilik sloganıyla mağazadan satışın haricinde 2011 yılında www.ozbekperde.eu – www.ozbekperde.de web sayfalarıyla Türkiye’de Niğde’nin Bor ilçesinde perde ve ev tekstili üzerine siparişler alarak bu sektördeki online satışa öncülük etmiştir.

Telefon ile sesli irtibat kurmak isteyen müşterilerine HD kalitesinde görüşme sağlayarak daha iyi hizmet sunabilmek için 0850 303 0 388 numaralı çağrı hattını oluşturmuştur. Müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve kusursuz ürünleri en uygun fiyata satmayı amaç edinen Özbek Perde Avrupa standartlarına uygun yüksek kaliteye sahip ürünleriyle Uluslararası ve Şehirlerarası siparişler alarak hizmet ağını genişletmiştir.

Özbek Perde mağaza satışlarında müşterilerinin siparişlerini, ödemelerini ve teslimat sürelerini güvence altına alabilmek için sipariş sözleşmesi oluşturmaktadır. Perde ve Ev Tekstil sektöründeki eksikleri tespit etmek ve yeni projelerle, icatlar oluşturabilmek için Özbek Perde ARGE çalışmalarını sürdürmektedir. Şu an aktif çalışmaları arasında perde barkod yazılımı, pratik perde montaj aparatları ve elektronik perdeler bulunmaktadır.

Le Kuvars Kreasyon:
Özbek Perde müşterilerinden aldığı destekle Dünya geneline hitap eden marka oluşturabilmek için 2015 yılında Le Kuvars ismiyle marka patentini almıştır. Le Kuvars markası adı altında kendi perde, halı ve malzemelerinin kreasyonu oluşturulmuştur. Özellikle baskılı perdeleri ve baskılı halılarıyla kişilerin isteklerine göre kombine yapıp her müşterisinin beğenisine göre özel, tarz yaratan çeşitleriyle hayranlık uyandıran tasarımlar oluşturmaktadır.

Şu anda Le Kuvars kreasyonuyla yurtdışında 2 farklı ülkede bayileri bulunan Özbek Perde bu sayede ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Müşterilerinin talep ve isteklerini hassasiyetle değerlendiren Özbek Perde, Le Kuvars kreasyonunu sürekli güncel tutup kreasyonuna yeni katacağı ürünleri detaylıca inceleyip titizlikle seçmektedir. Bu sayede en yeni model ve mekanik perdeleri sürekli bünyesinde barındırmaktadır.

Şimdilik müşterilerine sunduğu yeni ürünü mekanik perde sistemlerinde ilk kez çamaşır makinasında yıkanabilen dikey zebra perde modelidir. Daha fazla bilgi için siz değerli müşterilerini web sayfasına ve mağazasına beklemektedirler.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.