Özensoy Nakliyat

Özensoy Nakliyat

Sultan Orhan Mahallesi, Kışla Cd. No:41, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye
816 görüntüleme

Gebze evden eve Taşımacılık dediğimizde ilk akıla gelen Özensoy Nakliyat İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Ege Bölgesine Hizmetleri Sunmaktadır. Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılayabileceğimizi ve Tüm Eşyalarınızın İzmir evden eve Nakliye Tarafından Sigortalanacağını Unutmayınız. Değerlerimiz Öncelikle İnsan kaynakları Ekibimizin Sizin Görüş ve Önerilerinizin Tamamen Dikkate Almaktadır.

Gebze Nakliyat, Gebze Nakliyat Firmaları, Gebze evden eve Nakliyat Firmalarının Öncü Firması Olan Özensoy Nakliyat Bugüne Kadar Çalışmalarını Gebze Asansörlü Nakliyat, Gebze Sigortalı Nakliyat, Gebze ev taşıması, Gebze ofis taşıma, Gebze Fabrika Taşıma, Gebze firma eşyası taşıma gibi bir sektörde öncü referansları ile sizlere hizmet vermektedir.

Özensoy Nakliyat Olarak Siz Değerli Müşterilerimizi Ofisimize veya Telefonla Taşıma Hizmetiniz İçin Ücretsiz Fiyat ve Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Alabilirsiniz.

Özensoy Nakliyat Teknolojinin Bütün Kollarını Kullanarak Asansörlü Nakliyat Hizmeti de sağlamaktadır.

Değerli Müşterilerimiz Özensoy Nakliyat Çevreye ve İnsanlara Tamamen Saygılı Bir Firma Politikası İle Yürümektedir. Özellikle Eşyalarınızı Taşırken Kendi Eşyalarımız Gibi Taşımaktayız. Politikamız Objektif Çalışmaktır. Yani Sizin Düşünceleriniz Bizim İçin En Önemli Unsurdur. Size Vereceğimiz Her Zararı Karşılayacağımızı Unutmayınız.

Nakliyat Mesleğini Dedelerimizden Bizlere geçerek 30 yıldır Bu Sektörde Hizmet vermekteyiz. Tecrübeli Elemanlarımız İle İzmir evden eve taşımacılık dendiği Zaman İlk Akıla Gelen Firma Özensoy Firmasıdır. Gebze EVDEN EVE NAKLİYAT sektörünün lideri haline gelmiş olan firmamız sizlerin yükünü hafifletmek için fiyatları indirmiş olup hem güvenli hem ucuz taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. Gebze EVDEN EVE NAKLİYAT olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar sınırsız müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Gebze EVDEN EVE NAKLİYAT grubu olarak eşyalarınızın tamamını paketlenmiş bir şekilde taşımaya hazır hale getirerek dilediğiniz yere adrese teslim ederek anahtar teslim hizmet vermektedir. GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT olarak sizleri düşündük ve kıyafetlerinizin kırışmasına özel tasarım kıyafet dolaplarımıza son verdik. Taşımaların tamamını sigorta kapsamında gerçekleştiren firmamız yaşanacak sorunlara karşı eşyalarınızı koruma altına almaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.