Özkardeşler Emlak Ofisi

Özkardeşler Emlak Ofisi

Etlik Mh., Süleymaniye Caddesi No:31, 06020 Ankara/Ankara İli, Türkiye
1,011 görüntüleme

Kurumsal
Şirketimiz ‘in vizyonu;
Ankara’da emlak danışmanlığı hizmetinde lider olmak;

Kaliteli standartlarda hizmet vererek sektöründe bir marka olmak işte bu vizyonla hizmet veren Şirketimiz alım-satım konularında bireysel danışmanlık hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktadır.

Emlak alım-satım, ve danışmanlık hizmetlerini günün gelişen ve değişen değerleri üzerinden, yılların vermiş olduğu deneyim ve temel prensip olarak benimsediği ilkeli pazarlama yöntemleri ile yürütmekte, gayrimenkul alım-satımı ve kiralama sonrası gerekli tüm hukuki düzenlemelerin eksiksiz tamamlanması konusunda göstermiş olduğu titizlik neticesinde müşterilerinin vazgeçilmez adresi olmuştur. Şirketimizin Hizmetleri’nin çalışma sistemi profesyonellik, teknoloji ve eğitim üzerine dayanıyor. Önemle üzerinde durduğumuz bu üç kavram, kuşkusuz kalite ve müşteri memnuniyetine giden yolda yeni kapılar aralıyor.

– Emlak Pazarlama
– Değerleme (Ekspertiz)
– Fizibilite
– Pazar Araştırması
– Emlak Yatırım Danışmanlığı

Özkardeşler inşaat emlak gayrimenkul ofisi…
Kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ÖN planda tutmayı kendine amaç edmiştir.

Gayrimenkul komisyonculuğu yanında şubeler açmak ve ortak çalışma noktaları oluşturmak, kurslar ve seminerler düzenlemek şirketin ana hedefleri arasındadır.

Sektörün gelişim sürecine göre tüm üyelerine faydalı olmak
‘DÜNYADA MEKAN’prensibi ile tüm müşterilerinin hizmetinde olmaktır. Öz Kardeşler Emlak emlakcılık sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek haline gelmesi için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.
AMAÇ Öz Kardeşler Emlak olarak amacımız modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda Emlak Sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmek.
Bu hizmeti verirken

DOĞRULUK

DÜRÜSTLÜK

ve

GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir.

Tüm bunların doğal sonucu olarak bilgi ve bilginin paylaşımında personel, müşteri ilişkisi gibi konularda ve hepsinin bütünü olan hizmette sınırsızlığı ve mükemmeli yakalamayı kendimize düstur edindik. Emlak işini evrensel platforma taşıyan Öz Kardeşler Emlak Müşavirliği konusunda bilgi iletişimini, çağın gereksinimlerinin başında gelmekte olan “hızlı ve sağlıklı” bilgi aktarımını sağlamaktır.

İşinde uzman ve profesyonel, sertifikalı emlakçılar yetiştirmeyi amaçlamış ve bu bilgi ve tecrübe ağını adım adım şehirler, hatta ülkelerarası bir ortama taşımayı hedeflemiştir.

Neden Öz Kardeşler Emlak ile çalışmalıyım?
Güven Tecrübe Kurumsal yaklaşım Sertifikalı emlak danışmanları Teknoloji kullanımı Doğru ekspertiz Hızlı sonuç Hukuksal danışmanlık Anahtar teslim inşaat ve mimarlık hizmetleri Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.