+90 232 3631423

Hürriyet mah.458 sk.15/A Buca/İZMİRSizlerden aldığımız destekle sürekli büyüyen firmamız hizmet yelpazesini tüm EGE bölgesine yaymıştır. Firmamız Haşere Kontrol (Tüm uçan ve yürüyen haşereler, kemirgenler), Fümigasyon ve Dezenfeksiyon konularında hizmet vermektedir.

%70 Doğal İLK VE TEK Larvasidal, ovisidal, ve adultisit etkiye sahip ürünler kullanarak daha uzun süre etkili, geniş spektrumlu etkisiyle çok sayıda zararlı türüne karşı etkili, leke ve kalıntı bırakmayan, bağışıklık gelişimi engelleyen ürünler kullanıyoruz.

BİZ işimize önem veriyoruz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmeye çalışarak en iyiyi bulmaya çalışıyoruz. Her bir belgemizi kendimizi geliştirmek adına yapılan bir çalışma olarak görüyor sizlerin bilgilerine sunuyoruz.

Özkontrol Çevre Sağlığı Haşere İlaçlama Ltd. Şti. Sağlık Bakanlığından izinlidir, TS –HYB belgesine sahiptir, Mesul Müdür belgesine sahiptir, 3.sınıf GSM ruhsatına sahiptir ve tüm çalışanları ISO 9001:2008 eğitimi almıştır.

İnsan ve Çevre Sağlığı üzerinde bir çok olumsuz etkileri olan haşerelere karşı uzman ekip kadromuzla profesyonel sistemler uyguluyoruz. Tanımlanmış 800.000 böcek türü vardır. Bu böcek türleri arasında zararlı olan böcek türü sayısı 8.000’ dir. Zararlı zararsız bütün böcekler doğanın dengesi için önemlidir. Zararlı böceklerle mücadele yapılırken yararlı böcekler ve doğanın dengesi de korunmalıdır. Bilinçsiz yapılan mücadelede yararlı böcekler ve bitkilerde zarar görmekte bunun sonucu olarak zararlı popülâsyonu artmaktadır.
www.ozkontrolilaclama.com
İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZDİR.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 3631423
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 330 km
AdresHürriyet mah.458 sk.15/A Buca/İZMİR
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.