Özler Mobilya

Şekerpınar, Anadolu Cd. No:11, 41420 Çayırova/Kocaeli, Türkiye

İş yeri ev her türden Mekanlarınıza Özel Özgün Tasarımlı Kaliteli Mobilyalar.

Uzun yıllar aile şirketi baba mesleği olarak gıda sektöründe hizmet veren ÖZTÜRK Kardeşler, 1984’te bir aile şirketi ”Öztürk Marangoz Atölyesi’ olarak başlangıca uzanan çok derin köklere sahiptir.Kısa zaman içerisinde markalaşma hedefine giderek ‘’Özler Mobilya’’ ismi ile yoluna devam etmiştir.

1992 yılında Gebze’de ilk Mutfak-Banyo-Kapı mağazaları ile faaliyet göstermiştir. 1994 yılında Gebze’de ilk Genç odası-Yatak odası mağazaları ile faaliyet göstermiştir.

2001 yılında Gebze’den ilk fuarlara katılan mobilya firmasıdır. Birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmiştir. Gebze’nin büyümeye başladığı yıllarda birçok Fabrikaların Toplu Konutların, Otellerin, Alışveriş Merkezlerinin, Restoranların, Devlet-Kamu Kurumlarının mobilya tedarikçisi haline geldi bu görevi daima sürdürmektedir.

2008 yılında kendi imalatının yanı sıra, ofis mobilyası sektörünün dev markalarının bölge bayiliğini üstlenerek Özler Ofis mağazasını açmıştır. Tasarlanılan ürünler, işçilik, estetik tasarım ve işlevsel tasarım kombinasyonundan oluşturulmuştur. En başından beri, ‘’Özler Mobilya’’ kalite,özgün tasarımlar-malzemeler ve detay tutkusuyla eş anlamlıdır. Hızlı değişim zamanlarında bile ‘’Özler Mobilya’’ insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan bir şirkettir.

Her zaman cevaplar ve çözümler arar. Ayrıca; Baba mesleği gıda işini devam ettirmek isteyen Öztürk kardeşler, 2011 yılında Dilovası’nda ‘’Üçel Otel ve Restoran’’ ların kurucu ortaklarındandır.

2017 yılında Çayırova’da ‘’Şehri Adana Restoran’’ın kurucu ortaklarındandır. 2018 yılında Gebze’de ‘’Şehri Tantuni’’ kurucusudur.


Facebook
Twitter
Instagram
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.