Öztürk Tesis Yönetim Temizlik Hizmetleri

Öztürk Tesis Yönetim Temizlik Hizmetleri

Aşağı Dudullu Mahallesi, Ümraniye, Bulut Sokak
791 görüntüleme

Türkiye çapında geniş hizmet ağıyla Tesis Yönetim –Temizlik & İşletim Hizmeti sağlamaktadır.
20 yıllık tecrübenin oluşturduğu kalite bilinci ile ve yetişmiş uzman personellerimiz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hijyenik temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, ücretsiz keşif ve sonrasında ehil temizlik servisleri göndermektedir.

Öztürk Temizlik Şirketleri Servis Uygulamaları ve Misyonumuz;
•Temizlik hizmeti servis uygulamalarımızın temel amacı ofis-şirket, her türlü işyeri çalışanlarına ve tüm müşterilerimize modern, sistematik, hijyenik ve konforlu çalışma ortamları temin etmektir. Bu sayede ofis çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılarak firmalara gerekli fayda sağlanmaktadır.

•Her müşterimize ilk gün ki heyecanımız ile hizmet verilmekte ve tekrar dönüşleri sağlanarak abone zincirimiz çığ gibi büyümektedir.

•Uygulamalarımızın daha etkin olması ve işin kalitesi açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.

•Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.

•Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğudur.

1996 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalaraktan öncelik tanımaktır.

Bu teklifi hazırlarken de firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz
• Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.

• Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.

• Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.

• Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.