Paris Rehberim

Paris Rehberim

Parc des Rives de Seine, 75004 Paris, Fransa
2,334 görüntüleme

Fransa, yıllık yaklaşık 85 milyon kişinin ziyaret ettiği, Dünya’nın en çok ziyaret edilen ülkesidir. Paris ise yıllık yaklaşık 18 milyon turistin ziyaret ettiği, Dünya’da en çok ziyaret edilen 3. şehirdir. İş turizmi konusunda da rakamlar bizlere benzer şeyleri soylemekte, örneğin, 2014 verilerini ele aldığımızda karşımıza önemli bir tablo çıkmakta. Şöyleki; 2014 yılında Fransa genelinde yaklaşık 4000 Ekspozisyon, Fuar, Kongre ve benzeri organizasyon gerçekleştirilmiş ve bunların Fransız ekonomisine 7.5 Milyar Euro katkısı olmuştur. Bu organizasyonlar her yıl yaklaşık 130.000 kişilik bir istihdam yaratmaktadir. Turizm konusunda Dünya’nın ‘EN’lerini elinde bulunduran bu coğrafya elbette Türk vatandaşlarının da ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Paris Rehberim, iste tüm bu rakamlar ışığında özellikle ülkemizden veya Dünya’nın değişik ülkelerinden Fransa’ya gelen vatandaşlarımıza seyahatleri boyunca, Havaalanı karşılama ve Transfer, Şehir içi ve Şehirlerarası Transfer, Özel Şoforlü araç, Mihmandarlık/Rehberlik, Fuar, Konferans ve benzeri Organizasyonlarda çevirmen, sunum ve pazarlama elemanlarının temini konularında hizmet vermek maksadıyla kendi alanlarında deneyim ve birikim sahibi mutesebbisler tarafindan 2016 yılınnda kurulmuş bir organizasyondur. Yukarıda saydığımız hizmetlerin yanında, Fransa’da, Lisans, Master, Doktora ogrenimi ve Dil okullarına kayıt konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Seyehatinize Fransa’dan sonra devam ettiğiniz takdirde, Paris Rehberim, Belçika, Hollanda, Luxemburg, Almanya, İspanya, İsviçre, İtalya vs. yaninizda olmaya devam edecektir.

Paris Rehberim, hizmet politikasi geregi, misafirleriyle gerektiği gibi ilgilenebilmek için kitle turizminden uzak, misafirlerinin özel istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, onlarla karşılıklı muzakere sonucunda seyahat programlarını planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

Ayrıcalıklı hizmet, bir tık ötenizde. Gezinizi planlamak için internet sitemize müracaat edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.