Paris Tur Rehberi

Paris Tur Rehberi

Paris, France
1,675 görüntüleme

Sunduğumuz hizmetler

– Tarih turları
Bu tur sizlere Paris’in tarihi dokusunu tanıma imkanı sağlayacaktır. Periferik sınırları içerisindeki tarihi bölgelere Paris’te kalacağınız gün sayısına bağlı olarak hazırlanmaktadır. Öncelikli yerler; Notre Dame de Paris, Palais du Luxembourg, Le Pont des Arts, Le Jardin de Tuileries, Basilique de Sacré Coeur de Montmartre, Parc de Montsouris, Place de la Concorde, Arc de Triomphe, Les Jardins du Palais Royal, Place du Trocadéro, Tour Eiffel.
İsteğe bağlı Bateaux Mouches turları da sağlanmaktadır. Gezmek istediğiniz yerlere göre tur süresi değişmektedir.

– Müze turları
Müze turlarımız sizlere Paris müzelerinde yer alan seçkin eserleri tanıma fırsatı verecektir. Rehber eşliğinde gerçekleşen turlarımızda eserlerle ilgili bilgileri birebir edinme imkanı da bulacaksınız. Öncelikli müzeler; Musée du Louvre – her bölümü için bir gün gerekmektedir, sizlere resim ve heykel kısmını önermekteyiz-, Musée d’Orsay- modern sanat müzesi-, Musée du Centre George Pompidou- çağdaş sanat müzesi-, Musée de Cluny- orta çağ sanat ve arkeoloji müzesi-.
Gezmek istediğiniz müzelere göre tur süresi değişmektedir.

– Disneyland
Fastpass sayesinde Disneyland turunuzu bir güne sığdırabilirsiniz. Tüm turlarımızda olduğu gibi eğlence merkezinin içerisinde de rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir.

– Mağazalar
Rue St. Honoré’de bulunan farklı markaların mağazalarını bizimle keşfetme imkanı, Marka dendiğinde akla gelen, Paris’in en önemli alışveriş merkezi olan Bon Marché’deki markalarla alışverişinize turlarimizla farklılık katabilirsiniz. Rehberlerimiz sizlere bu esnada da eşlik edecektir.

– İş görüşmeleri için tercüman hizmetleri
– Yemek turları
Paris’in lüks gurme restorantlarında yemek yeme imkanına sahip olacaksınız. Rezervasyonunuz sizler daha gelmeden yapılmış olacak ve bütçenize uygun yerler seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

– Gece klüpleri
Sizlere Paris gece hayatını tanıma fırsatını sunuyoruz.

– Transfer
Arzu eden müşterilerimize havaalanı transferleri de gerçekleştirmekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.