+90 216 320 0 932

İstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16 Ümraniye IstanbulWeb Tasarımı ve Logo Tasarımı artık bir firmanın artık olmazsa olmazlarıdır.

Sizlere dijital tasarım ve özel web yazılımı konusunda hizmet vermek için PBS Digital Agency olarak firmamız 2003 yılında İstanbul, Ümraniye de ufak bir ekip olarak kurulmuştur.

ümraniye’de kurulmasına rağmen, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir ile Kartal, Tuzla, Maltepe ilçeleri başta olmak üzere Şişli, Maslak, Mecidiyeköy, Levent gibi lokomotif bölgeler ile, Gebze, Kocaeli, Ankara, Bursa ve izmir gibi illerde çalışmalarımız bulunmaktadır.

Firmamız; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Tasarımı, Eticaret Web Sitesi, Mobil Uyumlu Web sitesi, Katalog ve ebülten tasarımları, SEO Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi gibi hizmetler sunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen ekibimiz de amatör olarak başlayan heyecanlı ruhumuzu hiç kaybetmeden profesyonel işlere imza atıyoruz.

Aynı zamanda her geçen gün gelişen teknolojiye entegre olarak ilerleyen ekibimiz profesyonel kodlama, modern ve kurumsal tasarımlar ile sizlere değer katmak için en iyisini üretiyoruz.

Sorunsuz ve Kaliteli Hizmet anlayışı ile hizmet sunmayı şiar edinmiş olan firmamız aynı zamanda yaptığı işlerde ülkenin öncü kuruluşları ve tüm KOBİ’lere aynı kalitede ve hassasiyetle hizmetler sunmaktadır.

Yaptığımız Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik yada Dijital Tasarım gibi tüm işlerde kesinlikle “Firmanızın Kazanması“ öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Büyüyen ekibimizle büyüleyen işler yapmak için neler gerektiğini çok iyi biliyoruz.
Çalışmaya başlamadan önce kesinlikle hedeflerimizi belirlemek adına ne sizin de bizim de ilk sorumuz; Hedefimiz Ne? Olmalı.

Tasarım ve Yazılım yaptırmak istediğinizde kesinlikle çalışacağınız ajans firmanızın ürün ve hizmetlerini tamamen tanıması, firmanızla duygusal olarak sahiplenme hissiyle yaklaşması gerektiğini kesinlikle unutmamalıyız.

Siz de ürün ve hizmetlerinizi dijital mecralarda profesyonel bir ekiple sunmak, tanıtım yapmak istiyorsanız sayfamızı incelemeye devam etmelisiniz.

Çünkü biliyoruz ki “ iyi bir tasarım ve kurumsal web sitesi sayesinde, işlek bir cadde üzerinde ki dükkândan daha kârlıdır. ”

Sizde firmanızın tanıtımını, profesyonel tasarım ajansı ile yapmak için www. pbstasarim. com ‘dan iletişime geçebilirsiniz.Telefon+90 216 320 0 932
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 10 km
Adresİstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16 Ümraniye Istanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.