+90 216 510 63 48

Atalar Mahallesi, Çanakkale Caddesi No:79 D:3 Kartal İstanbulPCA Sertifikasyon olarak bu sektörde üst yönetimi tarafından yıllık bütçe oluşturulur ve aylık takibi sağlanır.

PCA Sertifikasyon %100 Türk sermayeli bir şirket olup, ülke gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemiştir. PCA Sertifikasyon ile Etkin iletişim sağlanır.

Kuruluşumuz, çevre ve doğal kaynak konusunda duyarlı olup ilgili taraflara da bu hassasiyeti ve duyarlılığı empoze etmektedir.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri Belgesi, Hayati işleyişin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için gereklilik arz eden enerjinin kıt kaynaklardan sağlanması, yönetilebilirliğine dair bilinçlendirme çalışmalarının da önem kazanmasını sağladı. Bu bakımdan enerji etütlerinin yapılmasını ve enerjinin daha verimli kullanılmasını mümkün kılan kalite standartları belirlendi.

Bu anlamda, ISO 50001 enerji yönetim sistemi belgesi dünya üzerinde en çok talep gören standartlar arasında yerini almıştır. Bu nedenle enerji tüketiminin çok olduğu sektörlerde, firmalarda önemi büyüktür.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 510 63 48
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 20 km
AdresAtalar Mahallesi, Çanakkale Caddesi No:79 D:3 Kartal İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.