Pi Temizlik

1947. Sk. No:5 Elvan Mahallesi, 1947. Sk. No:5, 06794 Etimesgut Ankara
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Temizlik Ankara firması sektörde 25 yılı aşkın bir süredir Ankara’da temizlik ihtiyacı olan her müşterimize en kaliteli temizlik sunarak müşteri memnuniyetine üstün önem vermektedir. Firmamız temizlik faaliyetini yaparken insan sağlığına zarar verecek temizlik ürünlerini kullanmaz. Temizlik ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve kaliteli temizlikten ödün vermez.

Temizlik Ankara firmamız hizmet bölgelerimiz; Altındağ, Balgat, Bağlıca, Çukurambar, Çayyolu, Çankaya, Dikmen, Demetevler, Etimesgut, Elvankent, Emirler, Emek, Maltepe, Konutkent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy, Sincan ve Ankara’nın diğer ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Temizlik Ankara firmamızın faaliyetleri; Bina merdiven temizliği, Ev temizliği, Apartman temizliği, Villa temizliği, İşyeri temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizliği faaliyetinde bulunmaktadır.

Temizlik Ankara firmamızın hizmet politikası; müşterilerimize güvenilir personelle hizmet sunar, kaliteli temizlik hizmeti sunar, temizlik faaliyetini sürdürürken çalışanlarının ve müşterilerimizin hijyenine dikkat eder, temizlik personelleri işinde profesyonel kişilerden oluşur, kullandığı ürünlerde insan sağlığına zarar verecek ürünler kullanmaz, müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Temizlik Ankara firmamızın vizyonu; müşterilerine daima kaliteli hizmet sunarak Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde temizlik sektörün de güçlü temizlik kadrosuyla müşterilerinden aldığı güçle daha fazla mutlu müşteri kapasitesine ulaşmak, temizlik sunduğu insanların temizlik ihtiyaçlarını sorunsuz gidermek için yıllardır bu sektörü uzmanlaştığı sektör bilip devam etmiştir, ankara bölgesine temizlik konusunda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Video
Konum