+90 312 385 8700

Ostim Mh., Ostim Organize Sanayi Siteleri, 36. Sokak, 06105 Ankara/Ankara, Türkiye


pimmaksan.jpg

Pimmaksan iş makinaları endüstrisine yüksek kalitede pim ve burç imalatı yapmak için 1991 yılında kurulmuştur. Üretimini Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesin’de gerçekleştirdiği ürünleri yurtiçi ve yurtdışında geniş bir coğrafyada kullanılmaktadır.

Her marka ve modele ait iş makinaları için pim, burç, keçe, oring, shim, danagözü bilya, nut ve poliamid imalatı geçekleştiren Pimmaksan, portföyündeki 90.000 ürün çeşidi ve üretim kalitesi ile sektöründe lider konumundadır.

2004 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Pimmaksan bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Sürekli yapılan yatırımlar ve müşteri memnuniyetine bağlı kalite anlayışı ile gelen başarı neticesinde bugün Pimmaksan artık sektörde yeniliklerin öncüsü ve kalite anlayışı gereği, müşteri memnuniyetini daima en önde tutan bir şirket olarak, Türkiye ve Dünya piyasalarında özellikle aranan bir marka haline gelmiştir.

90.000’i aşkın ürün çeşidine her yıl 5000 civarında ürün ekleyen Pimmaksan ürün çeşitliliği konusundada Türkiye’nin tek dünyanın önde gelen firmaları arasındadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 385 8700
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 338 km
AdresOstim Mh., Ostim Organize Sanayi Siteleri, 36. Sokak, 06105 Ankara/Ankara, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.