+90 216 3940765

Mescit Mahallesi, Birmes Oto Sanayi Sitesi, 34956 Tuzla/İstanbul, TürkiyePlatin Cıvata, Cıvata sektöründe 23 yıllık sürekli yükselen grafiğimizle siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizi, 2009 yılında geleceğe dair sağlam adımlar atmak amacı ile PLATİN CIVATA PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmamızı kurmuş ve edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi buraya aktarmış bulunmaktayız.

Firmamız, makine, yat, tersane, arıtma, tank imalatçıları, otomotiv, beyaz eşya, ısıtma-soğutma, havalandırma kuleleri, elektrik-trafo, traktör ve inşaat sektörlerinde bir çok firma ile fiilen veya dolaylı olarak çalışmaktadır.

Amacımız, yatırımlarımızı arttırmak ve en önemlisi, kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. PLATİN CIVATA PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak, yoğun rekabet ortamında kendisini yenilemeyi, geliştirmeyi bir ilke edinmiştir. Tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber firmamızı sektörün lideri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3940765
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 34 km
AdresMescit Mahallesi, Birmes Oto Sanayi Sitesi, 34956 Tuzla/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.