Point-Expo

Point-Expo

Atakent Mahallesi, 241. Sokak, Küçükçekmece İstanbul
761 görüntüleme

Fuar alanlarında geniş hizmet yalpazemiz ile sizlere destek vererek, profilinize uygun modüler ve fonksiyonel tasarımlar ile fikirlerinizi ve ürünlerinizi arzu ettiğiniz şekilde ziyaretçilere aktarmaktayız. Misyonumuzun önde gelen öğesi olarak sizlerin fikirlerinizin değerine inanarak onları daha en anlaşılabilir öğelerle insanlara anlatmak yer almaktadır.

Sahip olduğunuz ürünlerin temasını yapısına katarak oluşturduğumuz özgün fuar stand tasarımları ile ortaya çıkardığımız fuar stand tasarımları aracılığıyla, sizlerin fikirlerinizi ziyaretçilerin akıllarında kalıcı bir yer edinmesini sağlamayı amaçlamaktayız. Tasarımlarımızın odak noktası fikirlerinizin farklılığının ürünlerinize nasıl yansıdığını ortaya çıkartmaktır.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, ziyaretçilerin dikkatini fikirlerinize odaklayan dizaynları en ekonomik şekilde tasarlamaya özen göstermekteyiz. Ziyaretçiler ürünleriniz ile zaman geçirirken bulundukları ortamdan memnun kalmaları, yaptığımız işi başarılı olarak nitelememizde en önemli faktördür.

Firmamızın deneyim gücü, bünyesinde ürettiği tasarımların özgünlüğünün bir göstergesidir. Sizlerle birlikte ortaya cıkardığımız fikirleri, amacına uygun stand materyalleri ile sunarak, bünyemizde var olan hizmet deneyimi ile dünyaya sesinizi duyurmayı amaçlamaktayız.

Faaliyet Gösterdiğimiz Ülke ve Şehirler

Türkiye / İstanbul – İstanbul Tüyap Fuar Merkezi
Türkiye / İstanbul – CNR Fuar Merkezi
Türkiye / Bursa – Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Türkiye / Adana – Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Türkiye / Konya – Tüyap Konya Uluslararası Kongre Merkezi
Türkiye / İzmir – İzmir Uluslararası Fuar Alanı
Türkiye / Ankara – Ankara Expo Fuar Merkezi
Türkiye / Gaziantep – Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi
Almanya
Fransa
İtalya
İngiltere


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.