Polat Makina

Polat Makina

İETT PTT Lojmanlar Durağı, Maltepe Mh., 34010 Zeytinburnu/Istanbul, Türkei
1,034 görüntüleme

Polat Makina olarak müşterinin istegi doğrultusunda makina imalatı, makina revizyonu, yedek parca imalatı, otomasyon sistemlerini güvenilir, hızlı ve ekonomik şekilde yerine getirmekteyiz.

Polat Makina, Türkiye’nin yerli Etiketleme ve Likit Dolum Makinalarının imalatını gerçekleştirerek, sektöre farklı bir heyecan getirmiştir. Uzmanlık konumuza ek olarak bağlantılı olan, konveyör hatları, imalat kazanları ve ayrıca toz, granül dolum makinaları imalatıyla ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kapak besleme vibrasyon üniteleri ve ink-jet kodlama makinalarının da tedariğini yaparak, müşterilerimize anahtar teslimi tesis ve hatlarını kurarak mühendislik hizmetini de vermekteyiz.Uzun zamandır devam eden çalışmalarımız sonucunda ihracata ayrı bir önem vermiş olup, Bu yönde bir ekip oluşturulmuş daha çok dogu bloğu ülkelerine ihracat yaparak, müşteri yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Bugün ise Makina Marketiniz sloganımızla Türkiyenin en kapsamlı makina imalatı misyonunu yüklenmiştir.cHizmet verilen sektörler arasında Türkiyenin önde gelen ve en kapsamlı çalışan gıda, kozmetik ve ilaç firmalarıyla hizmet vermekte aynı zamanda danışmanlığını yapmaktayız.

Polat Makina olarak Ar-Ge calışmalarını, teknik servisimizin oluşturduğu, bilgi bankası ışığında yürütmekteyiz.

İmalatını yaptığımız makinaların, ilk çalıştırmayla başlayan süreçte, gerek periyodik bakımları gerekse arıza durumunda, edindikleri tecrübeleri, mühendislik calışmaları sonucu üretici firmalarla bilgi alış verişi yaparak, makinalarımızı sürekli güncellemekte ve geliştirmekteyiz.

Makina ihtiyacları için sahip oldugumuz makina ve teknoloji bilgisi müşterilerimizin isteklerini daha kolay cevap verebilme imkanı saglamaktadır..

Çalışmalarımızdaki hedefimiz makinaların pratik kullanımı ve uzun ömürlülüğüdür…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.