Power Plate | Özkaya İthalat

Power Plate | Özkaya İthalat

Çolak İsmail Sokak Yılmazlar Apt. No:49/B Suadiye Kadıköy İstanbul
920 görüntüleme

Power Plate, Power Plate Bike Fitness Aletleri Satışları.

Özkaya İthalat 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Şirketimiz, Türkiye’ye kaliteli, güvenilir ve birbirini tamamlayan cihazlar ithal ederek, sektörde yer alan üretici firmalar, kurum ve kuruluşlar ile sektörden bağımsız bireyler arasında köprü görevini üstlenerek ortak bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Hızla değişen sektörel gelişmeleri takip ederek, konusunda tecrübeli uzmanlarla işbirliği yaparak, sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, en güvenilir sistemleri ve cihazları tüketiciye sunmaktadır. Amacımız yenilikçi sistemleri ülkemize getirmek, satış öncesi tanıtımlarını yapmak ve satış sonrası desteğimizi sürdürmektir.

“GFM Dispenser” adlı Bölgesel İncelme ve Zayıflama cihazımız, Karboksiterapi uygulamalarında Türkiye’de bir ilk olup, kalıcı ve etkili bir sistem olma özelliği ile doktorların tercihi olmuştur. Ülkemizde 100’den fazla bu ürünü tercih etmektedir. Şirketimiz tarafından ithal edilen Spordan Zayıflamaya, Fizik Tedaviden Vücut şekillendirmeye ve Fitness’e kadar yaşamın her alanında güvenle kullanılan cihazımız “POWER PLATE” tek başına marka olmakla kalmamış, diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de sisteme kendi adını vermiş bulunmaktadır.

Power Plate ülkemizde birçok doktor tarafından kliniklerde ve Güzellik Merkezlerinde kullanılmaktadır.
Birçok Üniversite Hastanesinde Power Plate Osteoporosis tedavisinde kullanılmaktadır.
Birçok Fizik Tedavi Merkezinde Power Plate kullanılmaktadır.
Başta Ağaoğlu MyClub, HillSide, United Club olmak üzere belli başlı Fitness Salonları Power Plate’i tercih etmektedir.

Özkaya İthalat & İhracat olarak en önemli hedefimiz devamlı gelişen ve değişen sektörde geniş kesimlerin bilincini arttırarak sahip oldukları bilgileri cihazları doğru ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

A.Gürcan ÖZKAYA


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.