+90 212 4387705

Oruçreis Mh., İstek İstanbul Giyim Sanayi Kooperatifi, İstek, 34200 Esenler/İstanbul, Turkey


preton-logo.jpg

Preton Yapı Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 10.01.2014 tarihinde, Boğaziçi Üniversitesi mezunu 2 Yüksek İnşaat Mühendisi tarafından kurulmuştur. Şirket kurucuları, yurtiçi ve yurtdışında edindikleri profesyonel deneyim ve mesleki bilgilerini kendi şirketlerini kurarak değerlendirmek üzere yola çıkıp sektörde sağlam bir yer edinmeyi amaçlamaktadırlar.

Konut, villa, işyeri, fabrika ve endüstriyel tesis, okul, otel ve ofis binaları gibi üst yapı projelerinde anahtar teslim uygulamalar ile yol, su ve sanat yapıları gibi altyapı uygulamalar şirketin uygulama deneyim altyapısını oluşturmaktadır.

Bunun yanı sıra Preton Yapı proje, tasarım, güçlendirme ve müşavirlik hizmetleri konusunda her geçen gün edinilen deneyim ve kazanımları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları her zaman ön planda tutularak ve mesleki sorumluluklardan vazgeçilmeden yapılan her projenin kalıcı birer eser olduğuna inanan Preton Yapı çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.

Preton Yapı’nın merkezi İstanbul Avrupa yakasında bulunmakta olup Türkiye’nin her yerinde hizmet sunulabilmektedir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4387705
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 12 km
AdresOruçreis Mh., İstek İstanbul Giyim Sanayi Kooperatifi, İstek, 34200 Esenler/İstanbul, Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.