+35 9877219262

Ulitsa Porto Lagos No:7 Sofia BulgariaProcarmat BG bir Procarmat kuruluşudur. Merkezi İstanbul-Pendik’te olan şirketimiz, öncelikli olarak Otomotiv Grubu ana kategorisi altındaki Oto Kağıt Paspas, Oto Kokuları ve Oto Bakım Ürünleri hizmet sektörlerinde kurumsal çizgisini ve üretim kalite standardını bozmadan daimi müşteri mutluluğunu ilke edinmiştir.

Kuruluşundan günümüze, sektör takibi, daimi revizyon ve profesyonel ekip eğitimi kararlılığında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Procarmat’ın sektördeki yerini; Haklı Rekabet Anlayışı, Deneyimli Uzman Kadro, Doğru Zamanlama ve Kalite Yönetimi sağlamlaştırmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda doğru zamanda, doğru kalitede ürün üretimi ve daimi standart kalite

Vizyonumuz

Oto Yıkama Aksesuar, Sarf Malzemesi, Temel İhtiyaç ve Matbaacılık sektöründe kendini sürekli yenileyen, kalite çizgisini olumlu yönde değiştiren ve müşteri taleplerine yeterlilik sağlayan bir firma olmaya devam etmek.

Türkiye’deki hizmet kalitemizi 2016 yılından beri Bulgaristan Sofya kentinde de devam ettirmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+35 9877219262
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeBulgaria
Bölge/EyaletSofia-city
Mesafe: 505 km
AdresUlitsa Porto Lagos No:7 Sofia Bulgaria
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.