Random Otel | Bakırköy Günlük Kiralık Daire

Cevizlik Mahallesi, Kartopu Sokak, Bakırköy İstanbul

Bakırköy günlük kiralık daire ile tüm akıllı işletmelerin yanındayız. Bakırköy günlük kiralık daire ve evlerimiz ile iş seyahatlerinizde her zaman sizlerin iyi ve ucuza bir hizmet almanızı sağlamak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Bildiğiniz gibi birçok şirket globalleşen dünyada artık şehir dışı hizmet vererek çalışıp sürekli olarak toplantılar veya kongreler organize etmektedirler.

Eskiden otellere giderek günlük, haftalık veya aylık ödediğiniz devasa ücretler ve otelin soğukluğu yerini günlük kiralık dairelerimiz aldı. Özellikle sekreterinizle beraber gitmeniz gereken uzun iş seyahatlerinde ayrı odalar tutarak maliyetinizi iki katına katlamak yerine, günlün kiralık daire tercihinde bulunabilir hem otelden daha hijyenik bir koşulda hem de tek bir yerde konaklayabilirsiniz.

Dairelerimizin hepsinde koltuk takımı, yatak, televizyon, internet erişimi ve tüm mutfak gereçleri bulunmaktadır. Bu şekilde işlerinizi rahatlıkla yürütebilir evden sadece toplantı ve kongreleriniz için ayrılabilirsiniz. Amacımız kendi evinizden bu kadar uzaktayken bile sizlere rahat bir ev ortamı sunabilmektir. Böylece hem işinizi daha rahat bir şekilde yürütebileceksiniz hem de evinizi daha az özleyebilecek hem de şirketinizin de cebini güldürmüş olacaksınız. Aynı şekilde dolu bir mutfak gereçleri olduğu için yemekler için vereceğiniz ücretlerde çok komik bir rakama gerilemiş olacak.

Bakırköy günlük kiralık dairelerimiz çok merkezi bir konumda olup havaalanına çok yakındır. Hem merkezi konumda hem de şehrin gürültüsünden uzak ve rahatlayıp dinlenebileceğiniz dairelerimizle sizlere bir kerelik değil daimi bir hizmet verme amacı güden şirketimizi arayarak dairelerimizi görebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak irtibata geçmek olacaktır. Eminiz ki dairelerimizi gördükten veya bizi bir kere tercih ettikten sonra bundan sonraki tüm tercihlerinizde bizleri arayacaksınız. Bugüne kadar memnuniyetsiz ayrılan hiçbir müşterimiz bulunmamaktadır.

Siz de kendi evinizdeymiş gibi yaşamak, güvenilir bir ortamda konaklamak, huzurlu bir şekilde işlerinizi yürütmek ve daha sağlıklı yaşamak istiyorsanız günlük kiralık dairelerimizi seçip mutlu olabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle