+90 533 0142394

Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:83, 35380 Buca OSB/Buca/İzmir, Türkiye


rapsodi-sanat.jpg

Rapsodi Sanat | Buca’nın Eğlenceli Yüzü

Rapsodi sanat, sanata yeni bir anlayış getirmek için çalışan çok eğlenceli bir sanat merkezidir. Rapsodi sanat bünyesinde gitar kursu, keman kursu, piyano kursu, çello kursu, fotoğraf kursu, resim kursu, bağlama kursu ve çok daha fazlası verilmektedir. 2015 yılı ekim ayından itibaren bucada hizmet verecek olan kurs, müzik çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir.

Buca ve İzmir tamamen yeni bir sanat anlayışı ile tanışacak. Güvenilir, samimi, profesyonel ve eğlenceli bir bakış açısı ile yepyeni bir sanat eğitimine hazır olmalısınız. Sanat ile ilgili hangi dalda eğitim görmek istiyorsanız ve hangi yaş da olursanız olun bizimle artık çok kolay olacak. Ücretsiz Deneme Derslerimiz için 0533 014 23 94 ü arayabilirsiniz.

Güzel Sanatlar eğitimi, fotoğrafçılık ve dalları, resim dalları, müzik eğitimi ve enstrüman eğitimleri için tek adres olarak sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Bu eğitimlerimizde ve kurslarımızda da ana temamız sizin çok kısa bir sürede eğlenerek doğru bir şekilde dilediğiniz dalda başarılı olmanızı sağlamaktır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 533 0142394
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 330 km
AdresVali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:83, 35380 Buca OSB/Buca/İzmir, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler