+90 212 9631357

Kartaltepe Mahallesi, Limon Çiçeği Sokak, Bakırköy/İstanbul

reklamsa-biz.png

BİZ KİMMİZ
ReklamsaBiz, Radis Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından kurulmuştur. Medya ve reklamcılığı kalıptan çıkararak özgünleştirmek” amacıyla 2016 yılından itibaren çılgın ekip kadrosu ile hizmet vermektedir. Radis Bilişim Hizmetleri 2011 yılından itibaren yazılım hizmetleri ve teknoloji çözümleri üretmektedir. Radis Bilişim Hizmetlerine renk getirmek için REKLAMSABİZ olarak yolumuza devam etmekteyiz.

ANASAYFABİZ KİMMİZ
Reklamsa şekilde, hizmet verdiğimiz marka ve kuruluşları sırf “müşterimiz” değil; “ailemizin bir üyesi” şekilde nitelendiriyoruz.

işine âşık, uzman, çılgın kadromuzla medya ve reklamın her alanında farklı bakış açıları geliştiriyor, birlikte çalıştığımız markaların stratejilerine yön veriyoruz.

Dijital ve geleneksel medyanın içinde barındırdığı tüm hizmetlerde; Medya ve Reklam Planlama, Sosyal Medya ve Optimizasyon, Grafik & Tasarım, E- Mailing Google Search Engine Marketing & Search Engine Optimization, Web Yazılım, Adserver Reklam Sunucusu, Prodüksiyon, Marka Yönetimi, E-Ticaret, Pazarlama İletişimleri, Televizyon ve Radyo Reklamcılığı, Açık Hava Reklamcılığı vb. alanlarda müşterilerimizle buluşarak yolumuza başarıyla devam ediyoruz. Markanızı zirveye taşımak hedefiyle reklamcılığın ayrıcalıklı yönlerini ve yaratıcılığını sizlerle tanıştırıyoruz. Enerjilerine yetişemeyeceğiniz deli ekibimizle yaratıcılığın her kademesinde markanız ile yürüyerek daha büyük adımlar atabilmeniz için size eşlik ederiz.Yeni nesil ve profesyonel iş ahlakı ile markanızı en üst seviyeye ulaştırmak için özveriyle çalışıyoruz. Bizimle geçirdiğiniz her süreçte sizin başarınızı kendi başarımız biliyor, ihtiyaçlarınızı daha yakından görmek amacıyla sizinle hep bütünleşiyoruz.

Sunduğumuz şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibimiz yardımı ile, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı meslek hayatınıza yansıtıyoruz.deneyimli ekibimiz, kurumsal yapımız ve geliştirdiğimiz meslek çözümleriyle başarıya giden yolda yanınızda yer edinmeyi heyecanla bekliyoruz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 9631357
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 9 km
AdresKartaltepe Mahallesi, Limon Çiçeği Sokak, Bakırköy/İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler