+90 258 2521657

Deliktaş Mahallesi, 1959/1. Sk. No:3, 20170 Denizli Merkez Denizli, TürkiyeRenginiz Elektronik Hizmetler A.Ş geçmişten gelen sektör deneyimini teknoloji ile buluşturarak toptan ve perakende satışların online sistem sağlayıcısı olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne sürekli ileriyi hedefleyip, teknoloji ile ticareti bütünleştiren firmamız farklı pazarlar, bulunabilirlik ve toptan-perakende satışlarda kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

Çalışmalarımızın en önemli kısmı gerekli olan elektronik ticaret gereksinimlerini karşılayarak yurtiçi ve yurtdışı marka bilinirliği, güven ve yüksek satış hedefleri başta olmak üzere geleceğin ticaretine sizleri hazır hale getirmektedir.

Online ürün ticaretinde, toptan ve perakende satışlarınızda Türkiye’deki bilinen tüm sistemlerde ve dünya çapında 20’den fazla ülkede satış yapma imkanı sağlamaktayız.İşimiz Türkiye ve dünya pazarındaki satış ve marka bilinirliğini arttırmaktır.

Çalışmalarımız online satışların yüksek ivme yakalaması ve markanızın tüm pazarlarda bilinir hale gelmesi üzerine kurulmuştur.Elektronik ticaretteki tüm yüklerinizi alarak sizin arkanıza yaslanmanızı ve raporları incelemenizi sağlıyoruz.

Renginiz A.Ş olarak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz firmalarımıza özel eğitimli eleman desteği, danışmanlık ve oluşturmuş olduğumuz projelerin eğitimlerini vererek marka ve satış operasyonlarında firmaların minimum iş gücü maksimum verim almasını sağlamaktayızWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 258 2521657
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletDenizli
Mesafe: 360 km
AdresDeliktaş Mahallesi, 1959/1. Sk. No:3, 20170 Denizli Merkez Denizli, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.