+90 324 326 46 47

Palmiye Mah. 1221. Sok. No:19 Yenişehir MERSİNÇocuklarımız… Tamamen bizim kararımızla dünyaya gelen, şüphesiz en değerli varlıklarımız. Çocuklarımızla, onlar daha doğmadan başlayan kalıcı bağlar yetişkinlik hayatlarına kadar sürüp gider. İlk göz temasları, ilk gülümsemeleri, ilk sözcükler, ilk adımlar ve yüzlerce ilklerle hayatımıza acı tatlı deneyimler yaşatan eşsiz varlıklar. Yaşattıkları güzel duyguların yanı sıra birçok zorlukları da göğüslemek durumunda kaldığımız da çoktur onlar gelişirken. Şu dünyada kullanma klavuzu olmayan iki varlıktan biri çocuklarımız.

Pek çoğumuz modern dünyada, çocuklarımızı halen geleneksel yöntemlerle ya da çeşitli kaynaklardan doğruyu bulmaya çalışarak yetiştiriyor. Kaçınılmaz son ki, yetiştirme sırasında yapılacak yanlışlar çocuğun gelecek yıllarında duygu, düşünce ve davranışsal sorunlar yaşamasına neden olacaktır.

Çocuklukta oluşacak sorunlar Kişinin iş, aile ve sosyal hayatına onarılması zor olumsuz etkiler yaratabilecektir. Bizler, bir ömür boyu taşınacak olan kişiliğin gelişiminde ilk 6 yaşın ne denli önemli olduğunun tam olarak bilincindeyiz. Ve bu bilinçten hareketle bu dönemde verilecek bakım ve eğitimin, kim tarafından nasıl verildiğine de dikkat edilmesi gerektiği hususunda siz anne babaları dikkate davet ediyoruz. .

Sizler de henüz bir fırsatınız varken çocuğunuza en değerli hazine olan doğru, gerçek ve sağlam bir kişilik armağan ediniz…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 324 326 46 47
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 676 km
AdresPalmiye Mah. 1221. Sok. No:19 Yenişehir MERSİN
Sektör
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.