Renkli Okyanus Kreşleri

Renkli Okyanus Kreşleri

Palmiye Mah. 1221. Sok. No:19 Yenişehir MERSİN
849 görüntüleme

Çocuklarımız… Tamamen bizim kararımızla dünyaya gelen, şüphesiz en değerli varlıklarımız. Çocuklarımızla, onlar daha doğmadan başlayan kalıcı bağlar yetişkinlik hayatlarına kadar sürüp gider. İlk göz temasları, ilk gülümsemeleri, ilk sözcükler, ilk adımlar ve yüzlerce ilklerle hayatımıza acı tatlı deneyimler yaşatan eşsiz varlıklar. Yaşattıkları güzel duyguların yanı sıra birçok zorlukları da göğüslemek durumunda kaldığımız da çoktur onlar gelişirken. Şu dünyada kullanma klavuzu olmayan iki varlıktan biri çocuklarımız.

Pek çoğumuz modern dünyada, çocuklarımızı halen geleneksel yöntemlerle ya da çeşitli kaynaklardan doğruyu bulmaya çalışarak yetiştiriyor. Kaçınılmaz son ki, yetiştirme sırasında yapılacak yanlışlar çocuğun gelecek yıllarında duygu, düşünce ve davranışsal sorunlar yaşamasına neden olacaktır.

Çocuklukta oluşacak sorunlar Kişinin iş, aile ve sosyal hayatına onarılması zor olumsuz etkiler yaratabilecektir. Bizler, bir ömür boyu taşınacak olan kişiliğin gelişiminde ilk 6 yaşın ne denli önemli olduğunun tam olarak bilincindeyiz. Ve bu bilinçten hareketle bu dönemde verilecek bakım ve eğitimin, kim tarafından nasıl verildiğine de dikkat edilmesi gerektiği hususunda siz anne babaları dikkate davet ediyoruz. .

Sizler de henüz bir fırsatınız varken çocuğunuza en değerli hazine olan doğru, gerçek ve sağlam bir kişilik armağan ediniz…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.