+90 224 247 27 41

Odunluk Mh., İzmir Bulvarı No:60, 16000 Bursa/Bursa, Türkiye


Adsız.jpg

Bugün Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine araç kiralama ve asistans hizmetleri verebilen Rol Otomotiv, 2013 yılında Şirketin merkezi olan Bursa’da kuruldu.

Merkez ofis Bursa’nın hemen ardından İzmir’de açılan şube ile müşterilerine daha da yakınlaşmaya başlayan Rol Otomotiv, 2015 yılı içerisinde Yalova, İstanbul ve İzmir Adnan Menderes Hava Limanı noktalarını hizmete açtı.

Rol otomotiv müşterilerine, geniş araç filosu sayesinde uzun yolda otomobil kullanmak risklerine girmeden güvenli bir tatil, havaalanında otopark problemi olmaksızın konforlu ve ekonomik bir seyahat sözü veriyor. Dilerseniz 1 gün, dilerseniz aylar önce rezervasyon yaptırarak siz de tatilde araç değil keyif sürebilirsiniz.

Rol Otomotiv, profesyonel taleplerinizi de karşılamanız için mükemmel bir çözüm ortağı. Dilerseniz şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda uzun dönem kiralama hizmetlerimizden yararlanır, kaynaklarınızı ve zamanınızı araç parkınızı yönetmeye değil, şirketinizi büyütmeye harcayabilirsiniz.

Amacınız ister turizm, ister ticaret olsun, çözüm için 444 7 792 ’yi aradığınızda profesyonel bir kadroyu yanınızda bulacaksınız.

Bize ulaşın, çözümde rol oynayalım


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 247 27 41
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 89 km
AdresOdunluk Mh., İzmir Bulvarı No:60, 16000 Bursa/Bursa, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.