Romeo's Pizza | Kalkan Pizza
tren

Romeo's Pizza | Kalkan Pizza

Villa NeNa Kat: 3, Kalkan, Kadife Sk. No:6, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye
569 görüntüleme

Antalya’nın önde gelen Pizza markalarından biri olan ve lezzetini uzun yıllar koruyan Kalkan Pizza özel fiyatları ile sizlere birçok farklı seçenek sunuyor. Kalkan Pizza fiyatları, seçeceğiniz pizzanın malzemeleri ve boyutları gibi detaylara göre belirlenmektedir. Eşsiz İtalyan pizza lezzetini sunan Kalkan Pizza ürünlerinde aradığınız lezzeti en uygun fırsatlarla bulabilirsiniz.

Kalkan Pizza sizlere farklı fırsatlar ve teklifler sunmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pizza çeşitleriyle süslenmiş özel menüler, her kişinin damak zevkine ve bütçesine uygun bir menü içeriyor. Taze ve günlük pizza hamurlarıyla hazırlanan ve mevsimlik gerçek malzemelerle size ulaşan pizzalar, mozzarella peyniri ile hayat buluyor.

Klasik tatlardan alternatif tatlara kadar farklı pizza seçeneklerine uygulanan kampanyalar ile uygun fiyatlı pizza siparişi verebilirsiniz.
Herkese uygun lezzetler sunan Kalkan Pizza’nın pizza kampanya seçeneklerini sürekli takip ederek yeni kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Lezzetli kenarlardan lezzetli soslara, taze hamurdan malzemelere, Kalkan Pizza’nın pizza seçeneklerinde hem tekli hem de pizza menü alternatifleri bulunuyor. Birbirinden lezzetli pizza siparişleri için Kalkan Pizza kampanyaları ile tanışmaya başlayabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.