Rotowash İ.P.S. İzmir petrol Sanayi Ltd. Şti.

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi İstiklal Mah. 19.Sokak No.15 Ulucak Kemalpaşa İzmir, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Firmamız İ.P.S İzmir Petrol San.Tic.Ltd.Şti. Olarak 1990 yılında İzmir merkezli kurulmuş olup iştigal konusu sadece Profesyonel Tip Basınçlı Yıkama Sistemleridir. ROTOWASH markası altında bugüne kadar toplamda 425 adet ürün çeşidi ile teknolojiyi ve yenilikleri çok yakından takip ederek ürün sayısını ve kalitesini sürekli arttırmaya devam etmektedir.

ROTOWASH Endüstriyel Yıkama Sistemleri sektöründeki bilgi, tecrübe ve müşteri odaklı çözümleri ile 28 yıla yaklaşan deneyimi ile ihtiyaçlar doğrultusunda makinalar tasarlayıp üretmeye devam etmektedir.

ROTOWASH, bugüne kadar birçok farklı sektöre, Endüstriyel Yıkama Makineleri ve yıkama sistemleri konusunda, makine üretimi, projelendirme, müşteri isteklerine uygun tasarım, vb. gibi birçok başarılı projeyi gerçekleştirmiştir. Kadromuzda barındırdığımız konusunda uzman ve eğitimli profesyonel mühendis ekibimiz ile her sektörde ihtiyaç duyulan yıkama makineleri ve sistemlerini, güncel teknolojik bilgi, müşteri memnuniyeti, yerinde projelendirme ve kurulum, personel eğitimi ve satış sonrası teknik servis desteği ile müşterilerimize sunmaktadır. Benzin İstasyonları, Otomotiv Sektörü, Savunma Sanayi, Tersaneler, Gıda Sektörü, Lojistik ve Taşıma sektörü, havacılık endüstrisi, Kimya Sanayi, Metal İşleme endüstrilerinde ihtiyaç duyulan endüstriyel yıkama makinelerini müşterilerine ve sektöre özel bir şekilde projelendirilerek anahtar teslimi bir hizmet sunmaktadır.

ROTOWASH Günümüzün koşullarında gelişen teknolojiyi takip ederek, tasarladığı ve ürettiği makinelerine bu güncelliği yansıtmaktadır. Konusunda deneyimli kadromuz, sürekli gelişen teknolojiyi yurtiçi ve yurtdışında katıldığı fuarlar, konferans ve seminerlerle kendini geliştirerek, tasarımlarımızın ve üretimlerimizin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bugüne kadar sayısız gerçekleştirdiğimiz tasarım ve üretimlerimiz, endüstriyel yıkama makineleri konusundaki bilgi ve birikimimiz, müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerimiz, özgün tasarım, verimli üretim ve değişmez kalite prensiplerimizle sizlere daha iyi hizmet vermenin yollarını aramaktayız.

Basınçlı Yıkama Sistemleri konusunda uzmanlaşan firmamız sektörün tüm gereksinimlerine cevap verebilecek ürün çeşidi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu sayede Endüstriyel Basınçlı Yıkama Sistemleri imalat ve satış sonrası hizmetleri ile sektörde “ROTOWASH” markası ile önemli bir yer edinmiştir.
Saygılarımızla,

ROTOWASH
İ.P.S. İzmir Petrol San.Tic.Ltd.Şti.

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum