Rüzgar Başo Kuaför ve Güzellik Merkezi

Rüzgar Başo Kuaför ve Güzellik Merkezi

Altayçeşme Mh. Kadife Sk. İnci Sitesi. C Blok No:3 MALTEPE İSTANBUL

İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Güzellik Hizmetlerini Sunuyoruz!
Bir yıldız gibi parlamanız, istediğiniz görünümü elde etmeniz için sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik hizmetleri ve bakım hizmetlerini sunuyoruz.

Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Hizmet
Bizim için en önemli olan şey sizlerin hizmetimizin ardından nasıl bir sonuç istediğinizdir. Bu nedenle sizlere güzellik hizmetlerimizi sunarken her zaman sizin isteklerinizi ilk sıraya koyuyor daha sonra kendi mesleki bilgi ve tecrübemizi konuşturuyoruz. Böylelikle sizin istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlıyor ve sizin mutluluğunuzu elde etmeyi en büyük hediyemiz olarak görüyoruz.

Hijyenik Bir Ortamda Çalışıyoruz
Müşterilerimiz için kullandığımız bütün ve ürün ve malzemelerimizi dezenfekte ediyoruz. Aynı zamanda işlemin gerçekleştiği ortamın da hijyenik olmasını sağlıyoruz. Böylelikle güzellik merkezi olarak işlem sırasında herhangi bir şekilde sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz.

En Uygun Ürün ve Teknikleri Kullanıyoruz
Sizlere hizmet verirken her zaman en uygun bakım ve güzellik ürünlerini kullanıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin her birisine özel bir şekilde yaklaşıyor ve ihtiyaç duydukları bakım ve güzellik hizmeti için en uygun ve ideal olan teknikleri kullanıyor böylelikle her zaman mükemmel bir sonuç alıyoruz.

Alanında Uzman ve Tecrübeli Kişiler İle Çalışıyoruz
Güzellik hizmetleri ancak alanında eğitim almış ve tecrübe sahibi olan kişiler tarafından verildiği zaman istenen sonucun alınabileceği hizmetlerdir. Bunun bilincinde hareket eden merkezimiz her zaman alanında eğitim almış, uzman ve deneyimli kişiler ile çalışarak müşterilerine her zaman mükemmel bir sonuç sunmakta bunun dışında bir ihtimale yer verdirmemektedir.

Yenilik ve Gelişmeleri Takip Ediyoruz!
Sizlere güzellik bakım hizmetleri sunarken her zaman yenilenen ve gelişen teknik ve ürünler ile hizmet veriyoruz. Böylelikle her zaman daha iyi ve kaliteli bir hizmet almanız için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.