+90 542 5326038

Kayseri Yıldırım beyazıt mah Melikgazi, Karar SokakMüşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza , iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmak vizyonunu benimseyen şirketimiz ŞAH GROUP TEMİZLİK. Güzel ve temiz yarınlar için kendini her geçen gün geliştirecek ve sektörünün çıtasını her geçen gün daha yükseğe çıkaracaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

· Şah Group şirketi sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak

· Daha temiz, daha güzel bir gelecek için; ”ŞAH GROUP TEMİZLİK VE İLAÇLAMA şirketimiz, yılların getirdiği güvenle halkımızın ve kuruluşlarımızın temizlik gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir.Prensip olarak kalplerdeki temiz duyguları kazanmak hedefiyle, güvenle markalaşmasını sağlayan firmamız, siz müşterilerimiz için daha iyiyi ve daha güzeli sağlamak için her geçen gün kendini geliştirmektedir.İlkelerine bağlılığı ve temiz duygularıyla firmamız ŞAH GROUP TEMİZLİK dün,bu gün ve yarınlarımızı temizlemeye devam edecek.

· Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.

· Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek

· Temizlik sektoründe hep bir numara olmak oncelikli hedefimiz.

· Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak ve kalıcı kılmak.

· Her zaman daha iyi daha kaliteyi aramak ve bulmak olarak özetlenebilir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Telefon+90 542 5326038
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 615 km
AdresKayseri Yıldırım beyazıt mah Melikgazi, Karar Sokak
Sektör
Anahtar Kelimeler